iPhone X Face ID yüzümü okumamaya başladı

By.Caus

Kilopat
Daha fazla  
Telefonun ekranı değiştikten sonra Face ID 2 gün süreyle çalıştı ama dün gece Face ID yüzümü okumamaya başladı durduk yere. Face ID kullanılmıyor daha sonra ayarlayın yazısı geldi ekrana. Şimdi Face ID gitti mi gitmedi mi bilmiyorum. Güncelleme ile düzelme ihtimali var mıdır? Ve de yakınlık sensörüde çalışmamaya başladı.
İyi Sosyaller 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Face ID kamera üzerinden oluyor diye biliyorum kameranızda bir sıkıntı var mı?
Ön kamerada sıkıntı yok ekran koruyucu var

Ekran değiştikten sonra genel durum bu oluyor. iPhone X zaten kronik sorunlu bir telefon derdi tasası bitmiyor.
doğru hocam arkadaşımda demişti

Hocam Face ID kamera üzerinden oluyor diye biliyorum kameranızda bir sıkıntı var mı?
Ön kamera portresi çalışmıyor galiba hocam

Son düzenleme:

Face ID ön kamera da çalışmaz. Ahizenin solunda bulunan 2 adet görünmeyen kamera okur.

Telefonun ekranı değiştikten sonra Face ID 2 gün süreyle çalıştı ama dün gece Face ID yüzümü okumamaya başladı durduk yere. Face ID kullanılmıyor daha sonra ayarlayın yazısı geldi ekrana. Şimdi Face ID gitti mi gitmedi mi bilmiyorum. Güncelleme ile düzelme ihtimali var mıdır? Ve de yakınlık sensörüde çalışmamaya başladı.
İyi sosyaller 👍

Güncellemeyi deneyebilirsin. Ekran değişimini orijinal Apple servisinde yaptınız değil mi?

Face ID ön kamera da çalışmaz. Ahizenin solunda bulunan 2 adet görünmeyen kamera okur.

Güncellemeyi deneyebilirsin. Ekran değişimini orijinal Apple servisinde yaptınız değil mi?
Ekran değişimi güvendiğimiz usta yaptı yıllarca telefon tamir işindeler

Bir konuda çözümü birisi güncelleme ile çözmüş bakalım beklemedeyiz ios 16 yı

Ekran değişimi güvendiğimiz usta yaptı yıllarca telefon tamir işindeler.

Bir konuda çözümü birisi güncelleme ile çözmüş bakalım beklemedeyiz iOS 16'yı.

Ekran değişimi konusunda tek güvenmeniz gereken tek yer Apple teknik servisidir. Başkalarının bu konuda usta olmadığını öğrenmiş oldunuz. Ayrıca ekranınız orijinal değil sanırım. Orijinal ekran ve sensörün değişmesi gerekli.

Ekran değişimi konusunda tek güvenmeniz gereken tek yer Apple teknik servisidir. Başkalarının bu konuda usta olmadığını öğrenmiş oldunuz. Ayrıca ekranınız orijinal değil sanırım. Orijinal ekran ve sensörün değişmesi gerekli.
Orijinal ekrana para vericeğime 2. El temiz x alırım yerine hocam ekranlar çok pahalı

Yeni konular

Geri
Yukarı