iPhone X iOS 16 güncelleme sonrası dokunmatik düzgün çalışmıyor

Bende de 11 de oldu.
iOS 15'e döneceğim şimdi ekrana çift basıyor gibi oluyor işine yararmı bilmem ama ekranın boş bir yerine bir parmağınla bas diğeriyle kullan bir tık kullanılıyor öyle.

Bende de 11 de oldu.
iOS 15'e döneceğim şimdi ekrana çift basıyor gibi oluyor işine yararmı bilmem ama ekranın boş bir yerine bir parmağınla bas diğeriyle kullan bir tık kullanılıyor öyle.
Evet çift parmak olayını ve dokunma yardımı olayını çözdüm ama yinede telefona arama gelince sapıtıyor. Güncellemeyi beklemeden tüm verilerimiz ile İOS 15 ' e dönebiliyormuyuz hocam

Daha önce de belirttim, sorun yaşayan arkadaşlar orijinal ekran mı kullanıyor diye. Ben de X kullanıyorum ve çıktığı gün yaptım güncellemeyi, herhangi bir sorun yok. Yazılımda sorun olsa bende de olur düşüncesindeyim.

viooya.jpg

16.0.2 de de aynı sorun devam ediyor. Değişen ekrandan kaynaklı olma ihtimali üzerinde duruyorum. yarın orjinal ekran takıp öyle deneyeceğim konu hakkında bilgi veririm.
Değişen ekran kaynaklı olduğunu zaten çok açık fakat bu güncelleme ile giderileceği söylenmişti.. Haber verirseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı