iPhone X iyi mi?

Evet. Keşke burada konu açsaydınız.

Yapacağım bir şey yok ekranı 2K mış sanırım güzel geldi gözüme performansı da iyi kamerası da güzel biraz baktım. Mutluyum şu anda kötü bir telefon değil gibi.
Iade edebilme şansınız var mı?
edemem malesef rakibi ne peki yani neden o kadar kötü dediniz ki
Arkadaşlar anladım kronik sorunlu yazılımsal sıkıntılı ama onları saymasak telefon güzel olmuyor mu kamerası falan güzel A11 hakkında bir bilgim yok bir de herkes amiral gemisi diyor.

X kullanıcısıyım 1 yıldır telefonu 2.el el ama sadece 2-3 ay kullanımla aldım telefonden ilk yol memnundum ama bu son 2 3 haftadır sorunlar yaşıyorum en sıkıntılısı ise pil pil sağlığı bazen durduk yere düşüyor kronik sorunlar gibi sıkıntıları var X yerine 11 12 13(iPhone) bütçeniz varsa tabii tavsiye ederim ama üstü bütçem yok diyorsan Samsung modeller tavsiye ederim.

Oppo find serisi.
Xiaomi Mi serisi.
Samsung hakkında net bir şey söyleyemeyeceğim. Pek bir bilgim yok.
Ayrıca iPhone X'den iyi olan uygun fiyatlı telefonlarda var. Forumda var.

İyi olması benim için yeterli işlemcisi falan hala iyise kamerası falan bunlar iyise zaten tamam sorun var diye kötü olması garip geldi.

X kullanıcısıyım 1 yıldır telefonu 2.el el ama sadece 2-3 ay kullanımla aldım telefonden ilk yol memnundum ama bu son 2 3 haftadır sorunlar yaşıyorum en sıkıntılısı ise pil pil sağlığı bazen durduk yere düşüyor kronik sorunlar gibi sıkıntıları var X yerine 11 12 13(iPhone) bütçeniz varsa tabii tavsiye ederim ama üstü bütçem yok diyorsan Samsung modeller tavsiye ederim.

Telefon iyise ben sorunu da çekerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı