iPhone X mi Samsung S10e mi?

koxa

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba akradaşlar telefon almayı planlıyorum. Ancak iki telefon arasında kaldım.

Birinci telefon sıfır Samsung S10e.
İkinci telefon ikinci el iPhone X 64GB.

Sizin tercihiniz ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba akradaşlar telefon almayı planlıyorum. Ancak iki telefon arasında kaldım.

Eğer 2 yıldan daha fazla kullanmak ve stabil bir işletim sistemi istiyorsan İphone X alabilirsin.

Eğer 2 yıldan daha fazla kullanmak ve stabil bir işletim sistemi istiyorsan İphone X alabilirsin.
İnsanlara yanlış bilgi vermeyin Samsung da yıllarca kullanılabilir ve Android de gayet stabil bir işletim sistemi.

Şahsen S10e öneririm neredeyse 1.5 yıldır Galaxy S9 kullanıyorum ve hala ilk gün ki gibi hızlı ve stabil.

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin Samsung da yıllarca kullanılabilir ve Android de gayet stabil bir işletim sistemi.

Şahsen S10e öneririm neredeyse 1.5 yıldır Galaxy S9 kullanıyorum ve hala ilk gün ki gibi hızlı ve stabil.
Ben İOS'in daha stabil oldduğunu ve güncelleme desteği anlamında çok daha iyi olduğunu düşünüyorum Hem İphone 5s hem S9 plus kullanan biri olarak.

Şimdi şunu demek istiyorum. Galaxy S10E işlemci sayısında iPhone X'un önüne geçiyor. Ama iPhone X, yazılım bölümünde en iyisi. Kameralarda da Samsung bir adım önde. Ekranda bir kıyaslama olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı