iPhone X orijinal batarya anlama

Kaan25

Kilopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Meslek
Turizm.
Merhabalar,

Bugün 2. el iPhone X aldım telefoncudan. Pil yüzdesi %98 olarak görünüyor. Apple servisinde cihazın bataryasının değiştiğini söyledi değişim kağıdını kaybetmiş arkadaş. Benim de ister istemez içime kulp düştü. Telefonun kasasını açmadan içindeki bataryanın orijinal olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı acaba?

İnternetten bayağı bir araştırdım fakat herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Bugün 2. el iPhone X aldım telefoncudan. Pil yüzdesi %98 olarak görünüyor. Apple servisinde cihazın bataryasının değiştiğini söyledi değişim kağıdını kaybetmiş arkadaş. Benim de ister istemez içime kulp düştü. Telefonun kasasını açmadan içindeki bataryanın orijinal olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı acaba?

Açmadan anlaşılacağını sanmam. Bulunduğun ilde Apple servisi varsa rica edip açtırıp kontrol ettirebilirsin. Onun haricinde dışarıdan veya yazılımla bunu anlamak imkansız gibi bir şey.

Merhabalar,

Zor. Jailbreak olsa belki öğrenebilirdiniz ama jailbreaksiz imkansız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı