iPhone X vs XR

Bütçe
7000 Tl
X sorunlu bir model. Ben de XS oneririm ikinci el alacaksaniz.

Ancak madem garanti vs. durumunu dusunmuyorsunuz ben bu butcede yurtdisi OnePlus 8-8T-9R kovalardim. Hem sifir oluyorlar hem de kayit derdi yok IMEI at gec.

Ben 2.El XS Max aldım. Uzun süreli Android kullanımından sonra devrim niteliğinde oldu. İlk başta X alacaktım ancak bazı yerlerde Face ID sıkıntıları olduğundan bahsediliyordur. Memnunum telefondan ama şimdiden üst modellere gelen yenilikler gelmemeye başladı. :(

iphone se 2020 de alınabilir mi? Onun da bataryası endişelendiriyor.
Kesinlikle yönelme. XS kullanıyorum. X te kullandım. Yakın arkadaşımda 11 kullanıyor. XS bir çok konuda 11 den bile üstün. İşlemci hariç. Büyük bir etken tabi bu. XS vs 11. X kronik sorunlu XR gereksiz pahalı. 11 alamıyorsanız düşünmeden XS alın.

Kesinlikle yönelme. XS kullanıyorum. X te kullandım. Yakın arkadaşımda 11 kullanıyor. XS bir çok konuda 11 den bile üstün. İşlemci hariç. Büyük bir etken tabi bu. XS vs 11. X kronik sorunlu XR gereksiz pahalı. 11 alamıyorsanız düşünmeden XS alın.
Teşekkürler hocam yöneldim xs'e.

Merhaba, XR kullanıcısı olarak yorumumu yapmak istedim. Ben alırken XS ile XR arasında kalarak XR tercihi yapmıştım pil performansını önceliklediğim için. 3 sene oldu cihazımla ve hala yoğun kullanım 4-5, genel kullanım 6-7 saat alabiliyorum. XS'in ekranı, kasası ve kamerası daha Premium ancak beni etkileyen kadar büyük farklar olmadığını görerek XR aldım. Çift kamera eksikliğini hissetmedim açıkçası. Aradan yıllarında geçtiğini hesaba katarsak XS'in şarjı pek dayanmayabilir haberiniz olsun. Ancak kamera ve ekran konusunda iki cihaz arasında fark olduğu da aşikar. Fikrinizin oluşması için birkaç kıyaslama bırakıyorum. Son olarak yukarıda söylenene bende katılıyorum eğer iyi fiyata OnePlus bulabilirseniz kaçırmayın Android'in IPhone'u derler OnePlus'a.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zaten tam olarak bu yüzden XS tercih edilmeli. Sadece şarja dayanarak bu 3 mükemmel özelliği göz ardı etmek pek mantılı değil.

Yani aradaki fark çok çok az olduğunu gözlerimle deneyimleyerek tercih ettim ben. Evet OLED ekran var XS'te bu bir fark ama attığım videoları izlerseniz kamerada neredeyse fark yok. OLED ekrandan taviz verip en azından günümü rahat çıkaran bir bataryaya sahip olmayı yeğlerim. Bu sebepten fikrimi belirttim.

Geri
Yukarı