iPhone X vs XS vs 11

Öncelikle Sırf pubg değil genel performans üzerindende üstün bir cihaz. ama oyun oynamak istemiyorsanız iPhone da alabilirsiniz. ama uyarı yapmak isterim 11 ve alt sürümler çok ısınıyor ve çok hızlı sarj tüketiyor bilginize.
Zaten eğer alırsam muhtemelen üzüleceğim en büyük şey batarya olur.

Hocam ben oyun oynamadığımı belirttim. Gündelik olarak belirttiğim tüm telefonlar yeterli. 8 senedir Android farklı telefonlar kullandım. Artık sıkıldığım ve IOS daha çok hoşuma gittiği için geçiş yapmak istiyorum. S20FE modelini de bizzat deneyimleme şansım oldu ama artık Android beni IOS kadar tatmin etmiyor. Sırf PUBG'de 60 FPS veriyor diye hoşuma giden şeyi değiştiremem. En güncel Samsung telefonuda istemiyorum. Neden bu kadar baskın şekilde yüceltiyorsunuz anlamadım.

@TheworstD32132 hocam 100x zoom olunca ne oluyor? Kullanan insan sayısının çok az olduğuna eminim. Değil 100x şuanki telefonumda 8x oluyor max. ya 1 ya da 2 kez kullandım. İhtiyacım yok ki zaten. Keza 8k çekim özelliği de öyle.
2 kat daha fazla para veriyorsun ama sıkıntı orada.

Ayponlar Türkiye de statü olarak görüldüğü için ederinin kat kat üstünde satılıyorlar. Örnek olarak ben yazın kızıma 2 ay kullanılmış sıfır görünümlü, faturalı pil sağlığı %100 iphone 12 yi tl karşılığı 13k ya almıştım. Siz ise kaç yıllık kullanılmış aypon 11 e 25k tl yi vermeyi düşünüyorsunuz.
Ben kendimi enayi gibi hissederdim bu fiyatı vermeye kalksam. Ki yerine sıfır S23 alabilecek iken.

Selam dostlar,
Telefonda oyun ve edit işleri ile uğraşmayan biri olarak yenilenmiş Iphone almayı düşünüyorum. X, XS ve 11 modelleri bütçeme uygun fakat hangisini almam konusunda kararsız kaldım. Anladığım kadarıyla aralarında işlemci, ekran teknolojisi ve batarya farkı var. Ekte bulunan görsellerden teknik farklara bakabilirsiniz. Fiyat olarak:
Iphone X - 17.780
Iphone XS - 20.190
Iphone 11 - 25.050

Son olarak, ben 4 senedir Samsung A70 kullanıyorum. Sizce bu telefonu bırakıp bunlardan birine geçmeye değer mi? Farklı bir marka telefon önermeyiniz çünkü 8 senelik Android mecarama son vererek IOS kullanmak istiyorum. 😀
Hocam 11in üstüne bir az daha koyup s22/ s23 fe alın bunlar alinmaz

Kesin olmamakla beraber yaklaşık 24.500 TL gibi bir fiyata Iphone 12 alacağım sanırım. Ve eğer alabilirsem telefon sıfır olmuş olacak. 😀

Selam dostlar,
Telefonda oyun ve edit işleri ile uğraşmayan biri olarak yenilenmiş Iphone almayı düşünüyorum. X, XS ve 11 modelleri bütçeme uygun fakat hangisini almam konusunda kararsız kaldım. Anladığım kadarıyla aralarında işlemci, ekran teknolojisi ve batarya farkı var. Ekte bulunan görsellerden teknik farklara bakabilirsiniz. Fiyat olarak:
Iphone X - 17.780
Iphone XS - 20.190
Iphone 11 - 25.050

Son olarak, ben 4 senedir Samsung A70 kullanıyorum. Sizce bu telefonu bırakıp bunlardan birine geçmeye değer mi? Farklı bir marka telefon önermeyiniz çünkü 8 senelik Android mecarama son vererek IOS kullanmak istiyorum. 😀
O paraya alacağın android daha çok işini görür söğüşlenmeye gerek yok.

Evet dostlar dün akşam 23.700 TL'ye 0 Iphone 12 almış bulunmaktayım. Cevap veren, yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı