iPhone X yerine telefon önerisi

Hocam maksimum bütçe 5000-6000 veririm.

Evet hocam bir kaç kere sıfırladım düzelmedi.

Beta yazılım nedir onu bilmiyorum. Nasıl anlayabilirim? Ancak telefonu bir kaç kere sıfırlamama rağmen hep aynı sorun devam ediyor.
Eğer daha önce iOS beta profillerini yüklemediysen beta yazılım yoktur. Mesela erkenden henüz yayınlanmayan bir sürümü kullanıyorsan beta yazılımı kullanıyorsundur. iOS 14 yayınlanmadı ama kullananlar bu şekilde kullanabiliyor.

IPhone'da sadece isim var diye pahalı. Baktınız mı donanım özelliklerine? iPhone X 64 GB ve 3GB RAM. Xioami Redmi Note 10 Pro'ya bakarsanız 256 GB ve 8 GB RAM. Hemde iPhone X'ten 2000 lira kadar daha ucuz.

Senin o küçümsediğin 3 GB RAM, Android'te 8- 12 GB'a tekabül ediyor.

Size iPhone X boyutunda aşırı hoş tasarımı olan S10e'yi önereyim. Ekran kalitesini gördükten sonra Lcd ekranlar sönük geliyor. Suya ve toza dayanıklı, stereo hoparlörlü, aşırı hızlı parmak izi sensörlü Samsung'un küçük amiral gemisi telefonu. Boyutları diğer fırıncı küreği gibi büyük Android telefonlara benzemiyor. Sizi üzme ihtimali olarak düşündüğüm tek yanı ön kamerası olacaktır. O da şu an mevcut bir iPhone kullanıcısı olduğunuz için. Android telefonlar arasında kesinlikle kötü değil. S10e hakkında soruları cevaplayabilirim. Kolay gelsin.

Mi 5 kullanan babamdan sonra asla tavsiye etmiyorum. O dönemin amiral gemisiydi, her şeyi müthişti ilk aldığında, 1 yıl sonra gerçekten yavaşladı ve kullanılamaz hale geldi. Sıfırladık ama değişen bir şey olmadı. En son babam yeni telefon aldığında Mi 5'e Lineage OS kurdum ve inanılmaz hızlı çalışıyor şu an.
Babam da Redmi Note 9 kullanıyor ve arayüz inanılmaz kasıyor. Animasyonlar çok takılıyor.

Galaxy Note 10 hala önerimdir o bütçe aralığına.

Size iPhone X boyutunda aşırı hoş tasarımı olan S10E'yi önereyim. Ekran kalitesini gördükten sonra LCD ekranlar sönük geliyor. Suya ve toza dayanıklı, stereo hoparlörlü, aşırı hızlı parmak izi sensörlü Samsung'un küçük amiral gemisi telefonu. Boyutları diğer fırıncı küreği gibi büyük Android telefonlara benzemiyor. Sizi üzme ihtimali olarak düşündüğüm tek yanı ön kamerası olacaktır. O da şu an mevcut bir iPhone kullanıcısı olduğunuz için. Android telefonlar arasında kesinlikle kötü değil. S10E hakkında soruları cevaplayabilirim. Kolay gelsin.

Özellikle oyunlarda aşırı ısınma şikayetleri bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı