iPhone X yerine telefon önerisi

Ayarlar > Genel > Yazılım ve Güncelleme kısmında sürümünüz yazacaktır.
iOS 13.6 kullanıyorum şu anda.

Dediğiniz telefonlara bakacağım teşekkürler.

Size iPhone X boyutunda aşırı hoş tasarımı olan S10e'yi önereyim. Ekran kalitesini gördükten sonra Lcd ekranlar sönük geliyor. Suya ve toza dayanıklı, stereo hoparlörlü, aşırı hızlı parmak izi sensörlü Samsung'un küçük amiral gemisi telefonu. Boyutları diğer fırıncı küreği gibi büyük Android telefonlara benzemiyor. Sizi üzme ihtimali olarak düşündüğüm tek yanı ön kamerası olacaktır. O da şu an mevcut bir iPhone kullanıcısı olduğunuz için. Android telefonlar arasında kesinlikle kötü değil. S10e hakkında soruları cevaplayabilirim. Kolay gelsin.

Bundan önce S10e kullanıyordum memnundum sonra hediye ettim.

Poco F2 Pro′ya bakmadan telefon alma: POCO F2 Pro Cep Telefonu.
Bu telefonun daha önce duymadım bi bakacağım.

Oppo Reno 3 Pro tavsiye ederim.

Bu telefon güzel duruyor.

O kadar iPhone meraklısıysanız bekleyin, 2-3 ay sonra iPhone 12 çıkacak.

Dediğim gibi iPhone meraklısı değilim bundan önce S10e vardı bende. Ben sadece kullanımı kolay ve hızlı çalışacak bir şeyler arıyorum.

Bu telefonun daha önce duymadım bir bakacağım.

Bu telefon güzel duruyor.

Dediğim gibi iPhone meraklısı değilim bundan önce S10E vardı bende. Ben sadece kullanımı kolay ve hızlı çalışacak bir şeyler arıyorum.

Hızlı çalışma konusunda en iyisi Poco F2 Pro. İçinde şu anki dünyanın en güçlü mobil işlemcisi var.
5G desteği var.
En performanslı telefonlardan bir tanesi.
8K 30FPS video kaydı.
4700mAh batarya.
Ufc 3.0.
Wi-Fi 6.

Son düzenleme:
IPhone'da sadece isim var diye pahalı. Baktınız mı donanım özelliklerine? iPhone X 64 GB ve 3GB RAM. Xioami Redmi Note 10 Pro'ya bakarsanız 256 GB ve 8 GB RAM. Hemde iPhone X'ten 2000 lira kadar daha ucuz.

Bilginiz olmadığı çok belli. Apple donanım az gibi gözüküyor fakat Apple kullandığı 3 GB RAM Android'in 8 12 GB ramine eşit. Sebebi ise Apple iOS işletim sistemindeki düzeni. Aynısı MacBook'da görürsünüz. MacBook işlemcilerin GHz değerleri düşüktür fakat macOS işletim sistemi kullanıldığı için o işlemci Windows'a göre daha iyi performans verir.

Dipnot: Her şey rakamlardan ibaret değil.

Son düzenleme:
Bilginiz olmadığı çok belli. Apple donanım az gibi gözüküyor fakat Apple kullandığı 3 GB RAM Android'in 8 12 GB ramine eşit. Sebebi ise Apple iOS işletim sistemindeki düzeni. Aynısı MacBook'da görürsünüz. MacBook işlemcilerin GHz değerleri düşüktür fakat iOS işletim sistemi kullanıldığı için o işlemci Windows'a göre daha iyi performans verir.

Örnek iPhone 6S'in bile hala çoğu Android cihazı hızda tokatlaması.

Bilginiz olmadığı çok belli. Apple donanım az gibi gözüküyor fakat Apple kullandığı 3 GB RAM Android'in 8 12 GB ramine eşit. Sebebi ise Apple iOS işletim sistemindeki düzeni. Aynısı MacBook'da görürsünüz. MacBook işlemcilerin GHz değerleri düşüktür fakat iOS işletim sistemi kullanıldığı için o işlemci Windows'a göre daha iyi performans verir.

Düzeltme: MacBook'ta iOS yüklü değil, macOS yüklü.

Geri
Yukarı