iPhone XR alınır mı?

qqcharles

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sıfır olarak iPhone XR almayı düşünüyorum. Sizce hâla alınır mı?
Ya da bir üst model mi almalıyım, ne düşünüyorsunuz?

Biri 7300 diğeri 8100.aralarındaki tek fark birinin işlemcisi A12 diğerininki a13.işlemcisini yükseltip 800 lira veriyorsun. Sen karar ver.
Pardon iPhone XR'ın RAM'i 3GB, iPhone 11'in 4 GB. Bir de iPhone 11'in bataryası 100 mAh fazla onunda sebebi işlemcisi bir tık fazla enerji yiyor.

Biri 7300 diğeri 8100.aralarındaki tek fark birinin işlemcisi A12 diğerininki a13.işlemcisini yükseltip 800 lira veriyorsun. Sen karar ver.

Sadece bu değil 11 de 2 kamera var uzun vadede farkı hisseder geniş açı gece modu gibi artıları var portre modunda nesneleri tanıyabiliyor XR da sadece insanlar üzerinde kullanabiliyorsun portre modunu tek kamera olduğu için 1 GB RAM daha fazla 11 11 de 4 GB RAM XR da 3 GB RAM fazlasıyla değer.

700 TL fark için kesinlikle XR alınmamalı.
Sadece işlemci artıyor demişsiniz bu hatalı artan başka şeylerde var ama onları görmezden geliyorum, sadece işlemcisi bile artsa aradaki fark A13 işlemciye değer. Uzun vadede performans farkı hissedilir.

Hayır, değmez.
Geniş açıyı bir ben mi kullanmıyorum :) bence telefonlarda az kullanılan bir mod.

Hocam çok fazla kişiyi, objeyi kadraja almanız gerektiğinde aşırı faydalı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı