iPhone XR hala alınır mı?

fulyak

Femtopat
Daha fazla  
iPhone XR almayı düşünüyorum. Lütfen SE önerisinde bulunmayınız çünkü küçük olduğu için düşünmüyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim kamerası için alacağım ve ilk kez iOS cihaz kullanacağım. XR'ın güncellemesi hangi yıla kadar sürer ve telefon bana en azından 4 5 yıl gider mi sizce?

iPhone XR almayı düşünüyorum. Lütfen SE önerisinde bulunmayınız çünkü küçük olduğu için düşünmüyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim kamerası için alacağım ve ilk kez iOS cihaz kullanacağım. XR'ın güncellemesi hangi yıla kadar sürer ve telefon bana en azından 4 5 yıl gider mi sizce?

iPhone 11'de alabilirsin 999 TL fazla gelmezse iPhone XR yerine iPhone 11 alabilirsin.

Öncelikle merhaba.
XR, iPhone ailesinin zamanının uygun telefonuydu. Hala alınır mı diye sorarsanız?
Ben hayır derim çünkü kamera olanakları kısıtlı. Ayrıca ekran olarak da sizi tatmin etmeyebilir.
Eğer uzun süre güncelleme almak ve havalı olmak isterseniz alabilirsiniz.

Öncelikle merhaba.
XR, iPhone ailesinin zamanının uygun telefonuydu. Hala alınır mı diye sorarsanız?
Ben hayır derim çünkü kamera olanakları kısıtlı. Ayrıca ekran olarak da sizi tatmin etmeyebilir.
Eğer uzun süre güncelleme almak ve havalı olmak isterseniz alabilirsiniz.
Bu yorumunuz üzdü hocam, bence SE yerine bütçe yetiyorsa alınabilir, benim bütçem yetmediği için SE almıştım.

XR yerine;

iPhone 11 almanı öneririm kamerası çok iyi bir 6 8 yıl Update'te gelir.

Geri
Yukarı