iPhone XR Hepsiburada Apple Türkiye garantili mi?

kudal

Hectopat
Arkadaşlar, bugün ya da en geç yarın sipariş vereceğim ancak garanti durumunu göremedim. Nereden garantisi var acaba? Başka ürünlerde falan Apple Türkiye yazıp da bunda göremeyince garipsedim.

Hocam ürün özelliklerine girdiğiniz zaman en altta garanti süresi yazıyor. 24 ay garanti Apple'ın garantisidir. Telefonu alıp açtığınızda Genel>Hakkında kısmında teknik servis süresini görürsünüz.
8ABDA2FC-710D-4276-9138-4A9CBF82AB4B.png

Arkadaşlar, bugün ya da en geç yarın sipariş vereceğim ancak garanti durumunu göremedim. Nereden garantisi var acaba? Başka ürünlerde falan Apple Türkiye yazıp da bunda göremeyince garipsedim.
Satıcı HepsiBurada bu ürünlerde garanti konusunda asla sorun yaşamassın çünkü bizzat kendi sattıkları ürün. Kendi telefonumu da HepsiBurada'Dan aldım. İphone SE aldım hem genç hem daha performanslı. Ama büyük ekran istiyorsun galiba o yüzden Xr tercih edebilirsin.

Büyük ihtimalle Apple Türkiye Garantili, satıcı Hepsiburada zaten.

İnşallah öyledir :)

Hocam ürün özelliklerine girdiğiniz zaman en altta garanti süresi yazıyor. 24 ay garanti Apple'ın garantisidir. Telefonu alıp açtığınızda genel>hakkında kısmında teknik servis süresini görürsünüz.Eki Görüntüle 754254

Telefonu elime alınca anlayabileceğimi biliyorum hocam da almadan anlamak peşindeyim :)

Satıcı Hepsiburada bu ürünlerde garanti konusunda asla sorun yaşamazsın çünkü bizzat kendi sattıkları ürün. Kendi telefonumu da Hepsiburada'dan aldım. iPhone SE aldım hem genç hem daha performanslı. Ama büyük ekran istiyorsun galiba o yüzden XR tercih edebilirsin.

Bende XR kullanıyorum hocam. Abim için bakıyoruz. İkinci el XS almayı düşünüyorduk sonra üzerine biraz daha koyup XR almaya karar verdik. :) Yoksa ben yıllarca iPhone 12 mini hayalleri kurmuştum. Yanlış zaman da yanlış kur da yanlış fiyatta karşıma çıktı :)

Geri
Yukarı