iPhone XR Kutu İçeriği

Puding Bey

Hectopat
Merhaba dostlarım. Ben yakın zamanda hayırlısıyla iPhone XR almayı düşünüyorum. Telefonun yanında kulaklık veriliyor mu?
Kutu içine baktığımızda karşımıza neler çıkacaktır?

Peki reis, ben farkettiğim de kulakların kablosu yoktu. Telefonda dönüştürücü de bulamadım. Bluetooth ile mi bağlanacağız telefonumuza? ( Videolardan incelediğim kadarıyla )

O videoda gösterilen kulaklıklığın sadece ucu, kablosu o kartonun içinde. Dönüştürücüsü yok artık, lightning girişli bir kulaklık var ve şarj giriş yerinden dinliyorsunuz. Yani kısacası kulaklık iPhone7'den itibaren telefonlarla gelen kulaklığın aynısı. Kutu içeriği olarak sadece dönüştürücü eksik onun dışında her şey iPhone7 dahil ve sonra çıkan tüm telefonların kutu içeriğiyle tamamen aynı.

O videoda gösterilen kulaklıklığın sadece ucu, kablosu o kartonun içinde. Dönüştürücüsü yok artık, lightning girişli bir kulaklık var ve şarj giriş yerinden dinliyorsunuz. Yani kısacası kulaklık iPhone7'den itibaren telefonlarla gelen kulaklığın aynısı. Kutu içeriği olarak sadece dönüştürücü eksik onun dışında her şey iPhone7 dahil ve sonra çıkan tüm telefonların kutu içeriğiyle tamamen aynı.
Eyvallah ağabey. Artık satın alıp kız tavlayabilirim. (!)

Paran var XR alıyorsun. Yazık
Bu bütün dünya için geçerli olan bir şey. Sen bir kurumun Müdürü veya CEO'su ol, sonra başka şirketler ile toplantı düzenlendiği zaman firmanı başka telefonlar ile temsil et. iPhone'u alma sebebim budur. Yoksa biz de biliriz Huawei P20 Pro alıp; 40MP ekran görüntüsü almayı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütün dünya için geçerli olan bir şey. Sen bir kurumun Müdürü veya CEO'su ol, sonra başka şirketler ile toplantı düzenlendiği zaman firmanı başka telefonlar ile temsil et. iPhone'u alma sebebim budur. Yoksa biz de biliriz Huawei P20 Pro alıp; 40MP ekran görüntüsü almayı. :)
Bütçe varsa XS alman daha iyi değil mi ? XR alıcaksan da Kırmızı almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı