iPhone XR Kutu İçeriği

Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur?
Selam millet. Bu akşam kafamı sıkan bir şeyler var. 10. Sınıfa geçtim ve

Bu bütün dünya için geçerli olan bir şey. Sen bir kurumun Müdürü veya CEO'su ol, sonra başka şirketler ile toplantı düzenlendiği zaman firmanı başka telefonlar ile temsil et. iPhone'u alma sebebim budur. Yoksa biz de biliriz Huawei P20 Pro alıp; 40MP ekran görüntüsü almayı. :)

Ne ara oldun bakalım sen? :) Burada eğlenmek amaçlı konu açmış biri büyük ihtimalle. Attığı mesajlardan da alacağını hiç sanmıyorum.

Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur?

Ne ara oldun bakalım sen? :) Burada eğlenmek amaçlı konu açmış biri büyük ihtimalle. Attığı mesajlardan da alacağını hiç sanmıyorum.
Spor kulübünde işe başladım. Tabii ki tanıdıklarım sayesinde işe koordinatör olarak alındım. Ancak benim mesajlarımın şekli seni hiç ilgilendirmez. Ben mizahımı da yaparım, kurusunu da.

Arkadaş telefonun kutu içeriği hakkında konu açmış. Bunun hakkında soru sormuş ve telefonu alacağım demiş. Bazı güzel arkadaşlarımız da alakasızca cevaplar vermiş.

Hayırdır? Size ne kardeşim ister alır ister satar. Sizi ilgilendiriyor mu?

Arkadaş telefonun kutu içeriği hakkında konu açmış. Bunun hakkında soru sormuş ve telefonu alacağım demiş. Bazı güzel arkadaşlarımız da alakasızca cevaplar vermiş.

Hayırdır? Size ne kardeşim ister alır ister satar. Sizi ilgilendiriyor mu?
Ben de böyle bir yorum bekliyordum.
Not: Telefonu aldım; ama yüz tanımayı yapamadım. :cry:

Ben de böyle bir yorum bekliyordum.
Not: Telefonu aldım; ama yüz tanımayı yapamadım. :cry:
YouTube’da adım adım nasıl ayarlayacağınızı gösteren videolar mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube’da adım adım nasıl ayarlayacağınızı gösteren videolar mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptım, ama gene de sağ ol dostum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı