iPhone XR mı 11 mi?

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar kameraya çok aşırı takılmam genel amacım büyük ekranlı bir telefonda video izlemek Instagram YouTube Twitter'da takılmak ara sıra oyun oynamak telefonu bu amaçla kullanıyorum sizce XR 11 hangisini almalıyım arada ki fiyat farkına değer mi sizce bütçem kısıtlı çünkü.

Bütçen kısıtlıysa kasma fiyatı uygun olanı al dostum devir sıkıntılı bol bol harcama yapılacak bir dönem değil durumun ultra iyi değilse yani, bende 7 plus var 5 ay oldu en fazla alalı hala güzel kullanılıyor kaç yıllık cihaz, tatmin eder alacağın herhangi biri.

Bütçen kısıtlıysa kasma fiyatı uygun olanı al dostum devir sıkıntılı bol bol harcama yapılacak bir dönem değil durumun ultra iyi değilse yani, bende 7 plus var 5 ay oldu en fazla alalı hala güzel kullanılıyor kaç yıllık cihaz, tatmin eder alacağın herhangi biri.
Adam gözünden o parayı çıkartmış, kararını vermiş artık ikisinden birini alacak. Danışmak için buraya yazmış ve iyi etmiş😁

Adam gözünden o parayı çıkartmış, kararını vermiş artık ikisinden birini alacak. Danışmak için buraya yazmış ve iyi etmiş😁
Alsın 11 o zaman :D hocam hiç sormasına bile gerek yok :D bütçem kısıtlı dediği için XR uygunsa onu alsın dedim, 11 alabilecek gücü varsa alsın sorun yok :D para arkadaşın harcayacak olanda o :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı