iPhone XR mi iPhone 11 mi?

in Time

Centipat
Selam. Bütçem XR alabilecek kadar var fakat üstüne anca eklersem var. Sizce hâlâ XR alınır mı veya alınmaz ise neden alınmaz? XR aldıktan sonra aradan 2-3 ay geçtikten sonra keşke 2-3 ay biriktirip ekleseydim demek istemiyorum. Sizce alınır mı?

Ben modern tasarım, büyük ekran, bataryası uzun dayanan, lightning bağlantıları olan bir model istiyordum. Piyasada bu özelliklere sahip en ucuz model XR dı bende onu aldım. Uzun süre kullanacağım için de 128 GB versiyonunu aldım, gayet memnunum. Aradaki fiyat farkı çok olmayabilir ama ihtiyacını karşılıyorsa niye fazla para veresinki.

Selam. Bütçem XR alabilecek kadar var fakat üstüne anca eklersem var. Sizce hâlâ XR alınır mı veya alınmaz ise neden alınmaz? XR aldıktan sonra aradan 2-3 ay geçtikten sonra keşke 2-3 ay biriktirip ekleseydim demek istemiyorum. Sizce alınır mı?

Bütçeniz tam olarak ne kadar?

XR alacak bütçem var fakat 11 için üzerine eklemek için biraz zorlanabilirim anca denk getirdim desem yeridir. Peki diyelim bütçe 11 için denkleştiremedim XR yine de 11 in yerini az da olsa tutar mı?

XR alabilecek kadar 6200
İkisi de iyi telefonlar fakat İphone 11 daha iyi. XR'dan PUBG Mobile falan oynayacaksan yeterlidir yani.

İkisi de iyi telefonlar fakat İphone 11 daha iyi. XR'dan PUBG Mobile falan oynayacaksan yeterlidir yani.
Tam tersi oyun belki yüklemem bile :D Neden alıyorsun diyecek olursanız kaç senedir 6 kullanıyorum canım değiştirmek istedi. Sosyal Medya,Youtube,vbvbvbv gibi yerlerde takılıyorum ayrıca ödevlerim için vs.

Geri
Yukarı