iPhone X mi XR mı yoksa 11 mi?

Benim için dediğim gibi kamera hız önemlidir bunlar varsa yeterlidir beni 3 sene götürse yeterli olur.

Ortalama fiyatı 10-15k olarak gördüm eğer SE2020'den iyi iPhone 11 kadar sağlamsa kameraları güzelse ve hızlıysa alabilirim.

Çok çok üst düzey bir cihaz her yönden öyle. Pişman olmazsınız yani. 5-6 yıl da yazılım desteği var.

Genellikle dışarı da oluyorum ve telefonumun güzel fotoğraf ve video çekmesi lazım se 2020 beğendim 11 de güzel ama almam için ekstra para toplamam gerekecek o yüzden çekindim kararsızım SE2020'yi düşünüyorum sizin de fikirlerinize göre alacağım fikirlerinizi bekliyorum yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Bir teknoloji mağazasına gidip görmenizi tavsiye ederim. SE 2020 pek yok artık mağazalar da ama 2022 var. Kasa olarak aynı cihaz, inceleyip hoşunuza giderse alabilirsiniz. SE 2020'nin gün ışığında ve bol ışıklı ortamlar da kamera ve video performansında sorun yok lakin düşük ışıklı ortamlarda fotoğraf veya video çekmeyi unutun kaliteli bir şekilde. Gece modunun eksikliği var bu noktada.

Fiyatı biraz daha artırabilirseniz Samsung S21 var.
S21 de güzelmiş biraz baktım.

Bir teknoloji mağazasına gidip görmenizi tavsiye ederim. SE 2020 pek yok artık mağazalar da ama 2022 var. Kasa olarak aynı cihaz, inceleyip hoşunuza giderse alabilirsiniz. SE 2020'nin gün ışığında ve bol ışıklı ortamlar da kamera ve video performansında sorun yok lakin düşük ışıklı ortamlarda fotoğraf veya video çekmeyi unutun kaliteli bir şekilde. Gece modunun eksikliği var bu noktada.
Tavsiyeniz nedir ne yapmalıyım?

Çok çok üst düzey bir cihaz her yönden öyle. Pişman olmazsınız yani. 5-6 yıl da yazılım desteği var.

Evet baktım sağlam cihaza benziyor şuan çalıştığımdan İnternet çok çekmiyor kamera performansı nasıl 11'den iyimi?

SE 2020 benim hoşuma giden bir cihaz açıkçası, küçük tasarımı çok şirin. Takas teklifi gelse 11 ile ederim. Eğer küçük ekran sorun olursa 11 alın, değilse SE 2020’de alabilirsiniz. SE 2020’yi iPhone 11’in eski kasa tasarımı olarak hayal edin.

SE 2020 benim hoşuma giden bir cihaz açıkçası, küçük tasarımı çok şirin. Takas teklifi gelse 11 ile ederim. Eğer küçük ekran sorun olursa 11 alın, değilse SE 2020’de alabilirsiniz. SE 2020’yi iPhone 11’in eski kasa tasarımı olarak hayal edin.
Küçüklüğü problem değil hocam kamerası için düşündümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı