IPhone XR nasıldır?

Hocam normal bütçemin üstünde xr da malesef ama değecekse çıkacağım yoksa iphone 8plus almayı düşünüyordum ama o da eskidi.

Tamam hocam izleyeceğim teşekkürler:)
iPhone 8 Plus günümüz standartlarında tercih edilmeyecek bir telefon bana göre. Çentik tasarımını sevmiyorsan tercih edebilirsin.

XR fazlası ile seni götürecektir. S10E de bütçe dostu bir cihaz günümüz standartlarında bir bak derim.
Evet hocam s10e'de hoşuma gitti ancak o cihaz mağazada 5500TL .sizce bu fiyata mantıklı mı?
XR'a 6500 TL verilmez 6800 TL'ye 11 var. 128 GB falan ise alınır yalnız.
Hayır hocam 64GB.Ürünü bilindik bir mağaza üzerinden almak zorundayım çünkü ürün değişimi yapacağım.

Evet hocam s10e'de hoşuma gitti ancak o cihaz mağazada 5500TL .sizce bu fiyata mantıklı mı?

Hayır hocam 64GB.Ürünü bilindik bir mağaza üzerinden almak zorundayım çünkü ürün değişimi yapacağım.
S10E kamera yönünden biraz daha iyi fakat XR da A12 işlemcisini bulunduruyor. Bu fark senin için bir sorun teşkil etmiyorsa, bütçeni zorlamadan S10E tavsiye et derim.

Kardeşim birkaç sene kullanacağım diyorsan S10E'ye felan bulaşma. 5900 6000 TL'ye de rahatlıkla XR bulunuyor. İphone 11'in + sı olarak çift kamera gece çekimi, bir fazladan güncelleme alması ve 1 saat fazladan şarjı süresi mevcut. Harici olarak ekranı, ağırlığı bile aynı. XR al keyfine bak :)

Kardeşim birkaç sene kullanacağım diyorsan S10E'ye felan bulaşma. 5900 6000 TL'ye de rahatlıkla XR bulunuyor. İphone 11'in + sı olarak çift kamera gece çekimi, bir fazladan güncelleme alması ve 1 saat fazladan şarjı süresi mevcut. Harici olarak ekranı, ağırlığı bile aynı. XR al keyfine bak :)
Ben de öyle düşünüyorum Hocam:) ekran çözünürlüğü biraz düşük gibi.Sizce rakiplerine göre çok geride mi ekran olarak?

iPhone XR gayet güzel bir cihazdır alabilirsin. 700 TL daha artırabilirim bütçemi dersen en güzelinden bir 11 alırsın ve yıllarca sorunsuz kullanırsın. XR'ı da yıllarca kullanırsın ama fiyat bu kadar yakınken daha güncel model daha iyi olur diye dedim. Android olarak bir şey diyemem ben pek beğenmiyorum açıkçası.

S10E kamera yönünden biraz daha iyi fakat XR da A12 işlemcisini bulunduruyor. Bu fark senin için bir sorun teşkil etmiyorsa, bütçeni zorlamadan S10E tavsiye et derim.
Hocam
iPhone XR gayet güzel bir cihazdır alabilirsin. 700 TL daha artırabilirim bütçemi dersen en güzelinden bir 11 alırsın ve yıllarca sorunsuz kullanırsın. XR'ı da yıllarca kullanırsın ama fiyat bu kadar yakınken daha güncel model daha iyi olur diye dedim. Android olarak bir şey diyemem ben pek beğenmiyorum açıkçası.
Anladım hocam.Ben bütçemi zorlayarak alacağım hocam xr'ı.Normalde 8plus almayı düşünüyordum ancak çok eskidiği için bütçemi aşarak xr tercih etmeyi düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyorum Hocam:) ekran çözünürlüğü biraz düşük gibi.Sizce rakiplerine göre çok geride mi ekran olarak?
Bence gayet yeterli ekran çözünürlüğü, düşük diyenler saçmalıyor bence.

Bunun ekranı gözümü bozuyor dedi bir Youtuber herkes papağan gibi aynı şeyi tekrarlamaya başladı sonra ve aynı adam ekran piksel yoğunluğu daha düşük olan İpad için ekranı harika demişti :)

Bu videoda da bundan bahsediyor diye hatırlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı