iPhone XR vs Galaxy S10 Ailesi

Hocam şu anda XR kullanıyorum 1 gün boyunca telefonu şarja takmadan dediklerinizi yapabiliyorum. Ekranı oled olan note 8 telefonumda yaşadığım yanma sorunu sonucunda oled olmayan XR güzel gelmişti eğer telefonu çok zorlamam diyorsanız oled tercih edin ama tavsiyem etmemek yönünde. Eğer ki vr gözlükler gibi teknolojileri kullanmıyorsanız zaten size ariyetten çözünürlük problemi yaratmayacaktır aksine size tasarruf sağlayacaktır. İlla gidip bir adaptör vs almanıza gerek yok ipad adaptörleri n11 veya d&r gibi yerlerde orjinal olarak satılıyor alabilirsiniz veya güvendiğiniz bir marka varsa ki ben spigen kullanıyorum bir hızlı şarj adaptörü alabilirsiniz. Orjinal kutusunda çıkan kablosu ile hızlı şarj yapabiliyorsunuz. Onun dışında sıfır alma niyetindeyseniz iPhone 11 öneriyorum f/p olarak piyasada başarılı buluyorum. İkinci el olarak da XR alabilirsiniz
Teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi aklımı karıştıran konulardan birisi de oled ekranlardaki sorunlardı. VR kullanmak olsun , telefona 15 cm mesafeden bakmak olsun tarzı davranışlarım huylarım yok o yüzden LCD ekranlı iPhone 11 ya da XR da işimi görecek gibi sorunsuzluk açısından. Ancak finansal durum açısından bu ay sonu rahatlayacağım ve elimdeki bütçeye göre hangi cihaz daha yakın gelirse onu tercih edeceğim.

Teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi aklımı karıştıran konulardan birisi de oled ekranlardaki sorunlardı. VR kullanmak olsun , telefona 15 cm mesafeden bakmak olsun tarzı davranışlarım huylarım yok o yüzden LCD ekranlı iPhone 11 ya da XR da işimi görecek gibi sorunsuzluk açısından. Ancak finansal durum açısından bu ay sonu rahatlayacağım ve elimdeki bütçeye göre hangi cihaz daha yakın gelirse onu tercih edeceğim.
Bunlar yoksa zaten gidip de tercihen 11 pro yada Xs gibi telefonlara para vermenin bir mantığı yok diye düşünüyorum. Tabiki teknolojik olarak Xs ve 11pro daha iyi ama ne kadar ihtiyacım var ve bu paraya gerek var mı diye insan sorguluyor kendisine...

Bunlar yoksa zaten gidip de tercihen 11 pro yada Xs gibi telefonlara para vermenin bir mantığı yok diye düşünüyorum. Tabiki teknolojik olarak Xs ve 11pro daha iyi ama ne kadar ihtiyacım var ve bu paraya gerek var mı diye insan sorguluyor kendisine...
Haklısınız , sonuçta yapacağım şeyler belli ve 9000-10000 lira vermeye lüzum yok. Tabii ki gönül ister en iyisini alalım ancak fiyatlar ve alım gücümüz belli malesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı