iPhone XR Wi-Fi'a bağlanılmıyor

enesbsk

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv Mühendisi
Sorunum çok garip. Ev internetinde kablolu olarak sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum internete. Kablosuz olarak da evdeki Android telefonlar, televizyon da sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyor. Lakin iPhone XR ve 6 model telefonlar bağlanmıyor. Yaklaşık 3-4 ay önce internet servis sağlayıcımı değiştirdim, dolayısı ile modem de değişdi ve sorun o zaman başladı. ISS'yi aradım, güncelleme yolladılar, ekstra bir şeyler yaptılar fakat modemde hiçbir sorun olmadığını söylediler ama telefonumda hala bağlantı sorunu var.
Sorun özet olarak şu: İnternete bağlanıyorum, telefonda da bağlandı olarak gözüküyor, mesajlaşma uygulamalarına girebiliyorum, ama örneğin YouTube, Spotify, App Store gibi uygulamalara girmiyor. Kablosuz ağı unut diyorum tekrar bağlanıyorum, bu sefer bütün uygulamalara giriyor ama bir süre sonra aynı şekilde bazı uygulamalara girmemeye başlıyor, uygulamaya girerken hata veriyor bağlantı yok diye ama bağlantı var gözüküyor ve diğer cihazlarda o sırada internet var. Çok tuhaf bir sorun, internet var ama yok. Daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüm bulmuş birisi varsa çok yardımcı olurlar.

Dosya Ekleri

• 3A0E6ACE-1510-4958-9EA1-04DC20337C5E.png
    3A0E6ACE-1510-4958-9EA1-04DC20337C5E.png
    50,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı