iPhone XR'dan S21 FE'ye geçilir mi?

Bütçe
8000
Herkese çok teşekkürler. Son bir sorum olacaktı. Çevremdeki arkadaşlarım eski model Android cihazlar kullanıyor hepsinden şu yorumu alıyorum.”telefonun kamerasında çektiğim görüntü kalitesiınstagram Vs'de fotoğrafın kalitesini çok düşürüyor ” bu şu anda da böyle mi? IOS'ta bu durum daha optimize çalışıyor diye biliyorum ancak çok mu fazla kalitesi bozuluyor fotoğrafların?

Hala devam ediyor bu sorun. Genel olarak Android sıkıntısı işte. Öyle bir bozuyor ki fotoyu oyun hamuru oluyor.

Eki Görüntüle 1364431

Sizin mantığınızı ben kuramadım açıkçası, 3K'ya alıp 2200'e satmışsınız fakat bir şeyi unutuyorsunuz iPhone 7 2016'da çıktı, 2019'da değil yani çıkalı 6 yıl, hadi 5 yıl diyelim. 2016'da çıkıpta şu an 3K olan Android cihaz gösterebilir misin? Bu amiral gemisi olabilir. Misal S7 Edge diyelim. 1K'ya alabiliyorsunuz şu an :)

O zaman şöyle diyelim, 2019'da hangi iOS cihazı çıktı? iPhone 11. Piyasa değerini herkes biliyor şu an.
Canım kardeşim ikisi 2019'da belirttiğim fiyatlarda satılıyordu, şimdiki piyasası da ortada. Hangi yıl çıktığı, diğer modeller vs bu karşılaştırmanın herhangi bir yerinde yer almıyor. 2019'da alabildiğim fiyat ve 2022'de satabildiğim fiyat var ortada sadece.

Canım kardeşim ikisi 2019'da belirttiğim fiyatlarda satılıyordu, şimdiki piyasası da ortada. Hangi yıl çıktığı, diğer modeller vs bu karşılaştırmanın herhangi bir yerinde yer almıyor. 2019'da alabildiğim fiyat ve 2022'de satabildiğim fiyat var ortada sadece.
Sizin kurmuş olduğunuz mantık yanlış. Bir kere siz 2019 yılında çıkan bir telefonla 2016 yılında çıkan bir telefonu denk tutamazsınız, tutuyorsanız da benim fikrimi desteklemiş oluyorsunuz, farkında değilsiniz. 2019'da aynı fiyata satılıyor olabilir, cümlede sorunun cevabı var, 2016 yılında çıkmış bir cihaz 2019'da çıkmış cihazla aynı fiyatta satılıyor. Sizce de bu cümle her şeyi açıklamıyor mu? 2019'da çıkmış SIFIR bir telefonla 3 yıllık bir cihaz aynı fiyata satılması cidden 9T'nin değerli olduğunu mu gösteriyor, yoksa 2016'da çıkıp 2022'de 2,5 3K'ya satılan iPhone 7'nin değerini mi?

Son düzenleme:
Sizin kurmuş olduğunuz mantık yanlış. Bir kere siz 2019 yılında çıkan bir telefonla 2016 yılında çıkan bir telefonu denk tutamazsınız, tutuyorsanız da benim fikrimi desteklemiş oluyorsunuz, farkında değilsiniz. 2019'da aynı fiyata satılıyor olabilir, cümlede sorunun cevabı var, 2016 yılında çıkmış bir cihaz 2019'da çıkmış cihazla aynı fiyatta satılıyor. Sizce de bu cümle her şeyi açıklamıyor mu? 2019'da çıkmış SIFIR bir telefonla 3 yıllık bir cihaz aynı fiyata satılması cidden 9T'nin değerli olduğunu mu gösteriyor, yoksa 2016'da çıkıp 2022'de 2,5 3K'ya satılan iPhone 7'nin değerini mi?
Bahsettiğim şey iphone 7'nin değersiz olması olsaydı haklı olabilirdiniz ama söylediğim şey o değil. İki ürün belli bir tarihte belli fiyatlarda satılmış, günümüz ile kıyaslıyorum sadece. Ufak bir alım-satım kıyaslamasını bu kadar markalaştırmanın anlamı yok diye en baştan belirttim bunları da. Bugün android bir cihaz alsak yarın yarı fiyatına düşecekmiş gibi kesin ve yanlış konuşmanın anlamı yok.

Bahsettiğim şey iPhone 7'nin değersiz olması olsaydı haklı olabilirdiniz ama söylediğim şey o değil. İki ürün belli bir tarihte belli fiyatlarda satılmış, günümüz ile kıyaslıyorum sadece. Ufak bir alım-satım kıyaslamasını bu kadar markalaştırmanın anlamı yok diye en baştan belirttim bunları da. Bugün Android bir cihaz alsak yarın yarı fiyatına düşecekmiş gibi kesin ve yanlış konuşmanın anlamı yok.

Hocam 10 senedir Android telefonların fiyatları yarı yarıya düşüyor zaten :D siz sanırım piyasayı pek takip etmiyorsunuz.

XR'dan 12 ya da 13'e geçin. Bu fiyatlarda hüsrana uğramayın hocam. En kötüsü 11 alın.

Hocam ben telefonumu satıp üstüne çok bir şey eklemeden güncel model, hızlı şarj, güzel ekran, iyi bataryalı bir cihaz almak istiyordum. 12 ve 13'ün güncel piyasadaki değerini hakettiğini düşünmüyorum. S21FE'nin fiyatının çok uygun olmasından dolayı bu konuyu açtım. iPhone hiçbir cihazın şu anda fiyatını hakettiğini düşünmüyorum uzun yıllardır 4S'ten beri tüm iPhone modellerini kullanmış birisi olarak.
@BERWAR hocam merak ettiğim bir konu var S21 FE modeli kaç sene daha yazılım desteği alacak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı