A34'ten S21 FE'ye geçilir mi?

LewisHamilton21

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. A34'ün kamerasından memnun değilim. S21 FE'ye geçmek istiyorum fakat mantıklı olup olmadığını merak ediyorum sizlere danışmak istedim.
Sadece Samsung istiyorum diğer markaların telefonlarını düşünmüyorum. Sizce geçmek mantıklı olur mu yoksa biraz daha zorlayıp S23 FE'ye mi geçilmeli?

Merhaba arkadaşlar. A34'ün kamerasından memnun değilim. S21 FE'ye geçmek istiyorum fakat mantıklı olup olmadığını merak ediyorum sizlere danışmak istedim.
Sadece Samsung istiyorum diğer markaların telefonlarını düşünmüyorum. Sizce geçmek mantıklı olur mu yoksa biraz daha zorlayıp S23 FE'ye mi geçilmeli?
Zorla S23FE'ye geç.
A34'ten S21FE daha eski bir telefon oldugu için güncelleme desteği de daha erken bitecek.

S23FE alın derim. Isınma sorunu yok.
Forumlarda bazıları var diyor bazıları yok diyor emin olamadım.

S21 FE veya S23 FE yerine bence en doğrusu düz S22 modeli olacaktır. Kamera performansı olarak gece modu vs. çok daha iyi çekim yapıyor ve ayriyeten performans olarak Snapdragon işlemciyle daha baştan bir sıfır öne geçiyor.
Onun da bataryası su gibi bitiyormuş hocam

Sırf bu yüzden geçmekten vazgeçilmez.
Isınan telefon sevmiyorum hocam twitterda gezinirken bile ısınan telefonlar gördüğüm için.

Forumlarda bazıları var diyor bazıları yok diyor emin olamadım.

Onun da bataryası su gibi bitiyormuş hocam

Isınan telefon sevmiyorum hocam twitterda gezinirken bile ısınan telefonlar gördüğüm için.
Hocam o dediginiz telefonlar M.Ö. değil mi? A52 kullaniyorum bende yok S23FE'de nasıl olacak? O kadar buyük bir kronik sorun olsa baştan tasarlarlar zaten 1 sene 1 seriyi durdurmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı