iPhone XS 2023'te alınır mı?

sukruemreeren

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar. iPhone XS 2023 alınır mı? Genellikle sosyal medya ve oyun olarak FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. İkinci el alıp bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum. Facebook, Instagram, WhatsApp tarzı uygulamalara desteğinin kesilmesi sorunu oluşmaz değil mi? Beni 2 sene idare etse yeter. Üst model önermezseniz sevinirim bütçem bu yönde.

Xsin iOS 17 ile desteği bitecek seni 2 sene idare eder ama önerir misin dersen önermem kaç yıllık telefon.

Alınmaz hocam. Pili çok yetersiz gelecektir zamanla.
Ayrıca XS 5 adet güncelleme aldı ve genel ortalamaya bakarsak güncelleme ömrü doldu.
Onun yerine bütçe yükseltip iPhone 12'ye veya Android bir modele yönelmenizi tavsiye ederim.

S20 FE Snapdragon varken alinmaz, arka kamera paketinde ve SoC'da daha avantajli. XS'in ise paneli ve on kamerasi daha iyi ancak bu farklar arka kamera paketi ve SoC kadar belirgin degil.

Uygulama desteği açısından 2 seneden daha fazla götürür ve sosyal medya deneyimi olarak o fiyata alabileceğin androidlerden kesinlikle daha iyi olur fakat oyun konusunda fikir sunamayacağım mobil oyunlarla aram olmadığı için. Fikrimce üzeceği tek konu pil olur.

Merhaba, arkadaşlar. iPhone XS 2023 alınır mı? Genellikle sosyal medya ve oyun olarak FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. İkinci el alıp bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum. Facebook, Instagram, WhatsApp tarzı uygulamalara desteğinin kesilmesi sorunu oluşmaz değil mi? Beni 2 sene idare etse yeter. Üst model önermezseniz sevinirim bütçem bu yönde.

Alınır hocam güncelleme işini de kafanıza takmayın güncelleme almasa da ekstra güncelleme almadan 2 yıl daha kullanılabiliyor IPhone'ler. Ayrıca bugüne kadar bütün "S" serileri ana seri cihazdan +2 veya daha fazla yıl güncelleme desteği aldı belli de olmaz Apple sürpriz yapabilir :)

Uygulama desteği açısından 2 seneden daha fazla götürür ve sosyal medya deneyimi olarak o fiyata alabileceğin androidlerden kesinlikle daha iyi olur fakat oyun konusunda fikir sunamayacağım mobil oyunlarla aram olmadığı için. Fikrimce üzeceği tek konu pil olur.
Pil değiştirsem yine de mi çok kötü 5.30 6 saat yeter bana

Geri
Yukarı