iPhone XS batarya değişimi

%80'e kadar yolu var şu an değiştirmeni önermem. Kasıyor derken ne yaparken kasıyor mesela XS gayet iyi bir telefon kasma olacağını sanmam.

Menüde gezerken bazen uygulamalar arası geçişte kamera bazen geç açılıyor, telefon birkaç defa düştü ama hiç kılıfsız düşmedi. Apple yetkilisi telefonu kontrol etti kamerada hiçbir sıkıntı yok dedi ama bataryamın yüzdesi düştükce hızı da düşüyor gibi geliyor bana hayalet ekran koruyucu var biraz kalitesiz acaba menüde gezerken o mu gecikme yaptırıyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet var. Siz varsayım üzerine konuşuyorsunuz ben ise kendim tecrübe ettiğimi söylüyorum.

Kankam şunu kabul edelim ki en iyi telefonları Apple üretiyor çünkü işletim sistemi ve optimizasyonu falan filan sen benden daha iyi bilirsin ki Apple'ın kendi ürettiği bataryayı takmak en sağlıklısı olacaktır. Haksız mıyım?

Kankam şunu kabul edelim ki en iyi telefonları Apple üretiyor çünkü işletim sistemi ve optimizasyonu falan filan sen benden daha iyi bilirsin ki Apple'ın kendi ürettiği bataryayı takmak en sağlıklısı olacaktır. Haksız mıyım?
Evet ancak XS ve XS Max çıkalı 3 hatta neredeyse 4 yıl oldu ve Apple'ın XS ve XS Max için satılan orjinal pili 4 yıl önce üretilmiş ve 4 yıl önce mühendislik aşamasından geçmiş bir pil. 2021 yılında başka bir firma daha iyi bir pil yapmış olamaz mı? Bakış açınız saçma.

Evet ancak XS ve XS Max çıkalı 3 hatta neredeyse 4 yıl oldu ve Apple'ın XS ve XS Max için satılan orjinal pili 4 yıl önce üretilmiş ve mühendislik aşamasından geçmiş bir pil. 2021 yılında başka bir firma daha iyi bir pil yapmış olamaz mı? Bakış açınız saçma.
Dostum daha iyi piller elbette vardır ona birşey demiyorum ama makinanın yani telefonun orijinalliği gitmesin ben onun derdindeyim.
Bataryayı değişip devam edeyim diyorsunuz yeni modele geçmeye gerek yok diyorsunuz.
Kesinlikle gerek yok yanlış hatırlamıyorsam a12 bionic vardı.Benim ipadde de a12 var ve gerçekten güzel işlemci hatta a11 bile hala şu devirde gideri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı