iPhone XS iOS 19 alabilir mi?

iPhone XS, ileride iOS 19 güncellemesi alabilir mi? Yoksa XR gibi iOS 18 de kalır mı?

XR ve XS modellerinde aynı işlemci var. Destek aynı anda bitecek bu yüzden. Her "S" serisinde olduğu gibi düz modeliyle arasına en az 2 sene koyması bile yine çok güzel zaten "S" takısı alan son model. Düz iPhone X iOS 16'da bitti XS'in 18'de bitmesi gayet iyi.

Almayacak. 18'de kalacak X ve 11 serisi.

Hocam 11 serisinin de desteği kesilecek gibi geliyor bana da seneye. XR, XS, XS Max 11,11 Pro, 11 Pro Max. Büyük kıyım :)

XR ve XS modellerinde aynı işlemci var. Destek aynı anda bitecek bu yüzden. Her "S" serisinde olduğu gibi düz modeliyle arasına en az 2 sene koyması bile yine çok güzel zaten "S" takısı alan son model. Düz iPhone X iOS 16'da bitti XS'in 18'de bitmesi gayet iyi.

Hocam 11 serisinin de desteği kesilecek gibi geliyor bana da seneye. XR, XS, XS Max 11,11 Pro, 11 Pro Max. Büyük kıyım :)

Bir güncelleme ile 6 baba. Ne büyüksün ulan Apple! :D

Bir güncelleme ile 6 baba. Ne büyüksün ulan Apple! :D

"S "serilerine yapılan kıyak ve sonrası gelen düz serinin hep onunla beraber terk edilmesi de dikkatimi çekmiyor değil. 5S ile 6'nın 6S ile 7'nin şimdi olursa XS ile 11'lerin desteklerinin bitmesi...

"S "serilerine yapılan kıyak ve sonrası gelen düz serinin hep onunla beraber terk edilmesi de dikkatimi çekmiyor değil. 5S ile 6'nın 6S ile 7'nin şimdi olursa XS ile 11'lerin desteklerinin bitmesi...

Bu Apple adamı batırır hocam. :D

Bu Apple adamı batırır hocam. :D

Öyle vallahi ama ben güncelleme karşıtı olduğum için sallamıyorum destek almış almamış güncelleme önermiyorum kimseye 😄 Sanki bu bahsettiğimiz cihazlar iOS 18'i aldığında süper deneyim yaşatacaklar:) Zaten kullanıcıların bütçesi dahilinde bugünden terk etmeleri gereken telefonlar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı