iPhone XS Max alınır mı?

Temiz bir XS Max bulursanız alınabilir. A12 sizi en az 4-5 sene götürür. Daha 2-3 sene güncelleme de alacaktır.

Arkadaş Apple ile ilgili bir konu açmışken herhangi bir öneri yapmayıp sadece Apple kötüleyenleri de gereksiz mesajdan dolayı raporladım.

Hocam adam Samsung yavaşlamaz diye övmüş bir de :D. Cevap bile veresim gelmedi.

Hocam adam Samsung yavaşlamaz diye övmüş bir de :D. Cevap bile veresim gelmedi.
Haklı övmüş. Gidip şu ekonomide 3-4 bin TL'ye bir Android telefon alırsa bir zahmet 1-2 sene içerisinde yavaşlasın, ölmeye başlasın. Apple yazılım desteği olarak uzun zamandır tahtta ve hala tahtını koruyor. Android amiral gemilerinin de 4-5 sene pek kasmasını beklemeyin. Hele hele Samsung Android kısmının babası. Apple her zaman zirveye oynuyor, Android ise her kısma hitap ediyor. Amiral gemisi Android ve iOS'ların hepsi zirveye oynuyor. İki telefonun da birbirine göre avantajları ve dezavantajları var. Android kötü gibi bir şey söz konusu değil.

Haklı övmüş. Gidip şu ekonomide 3-4 bin TL'ye bir Android telefon alırsa bir zahmet 1-2 sene içerisinde yavaşlasın, ölmeye başlasın. Apple yazılım desteği olarak uzun zamandır tahtta ve hala tahtını koruyor. Android amiral gemilerinin de 4-5 sene pek kasmasını beklemeyin. Hele hele Samsung Android kısmının babası. Apple her zaman zirveye oynuyor, Android ise her kısma hitap ediyor. Amiral gemisi Android ve IOS'ların hepsi zirveye oynuyor. İki telefonun da birbirine göre avantajları ve dezavantajları var. Android kötü gibi bir şey söz konusu değil.

Hala kötü S10'dan bir tane fotoğraf yükleyip atın mesela Instagram'da fotoğraf çamur oluyor. En güzel örnek.

O balon işlemciler eskilerde kaldı. Exynos kendini geliştiriyor ayrıca Samsung snp te kullanıyor.
Bir de hemen yavaşlamaz ile hiç yavaşlamaz arasında fark var. Okuyup anlamak önemli 10 sene geçse de taş gibi kalır demiyoruz kimse de demez.

Ben dimensity işlemcileri dışında kendini geliştiren görmedim. Ayrıca o paraya telefon alacağıma telefonsuz kalırım daha iyi.

Geri
Yukarı