iPhone XS Max alınır mı?

Arkadaşlar merhabalar. Yorumları okudum herkesin haklı yönü var. Sonuçta konu sahibi Samsung alınca kimseye giren çıkan olmuyor iPhone marka telefon alınca da giren çıkan olmuyor. Yani telefon seçimi ihtiyaca, mesleğe ve keyfe göre seçilir.

Aynı ekran kartlarında olduğu gibi Nvidia-Amd olayı gibi düşünebiliriz.

iPhone marka telefonlar gerçekten hissiyatlı telefonlar. Kullanımı, tutuşu, görüntüsü ve dokunuşu insana kendini sevdiriyor. Çeyrek altın gibi her zaman bir değeri var. Günümüzde hala iPhone 6 kullanan insanlar görüyorum. iPhone 6 ile beraber çıkan birçok Android cihazın adını unutmuşuzdur. Bu durum iPhone 11 ile çıkanlar için de olacak.

Samsung ve Android kanatta benim ihtiyacım için olmazsa olmazlar var. Her uygulamaya erişim, kızılötesi kumanda destekleri, işlerimde sürekli kullandığım yemek kartlarindan NFC olarak ödeme alma teknolojisi. Telefondan kredi kartından ödeme alma. Nispeten uzun batarya kullanım süreleri. Her tip donanımın, kulaklıkların, ekipmanların uyumu. Her konuda fiyat ve performans oluşu fakat üç sene sonra elde kalması.

Kamera karşılaştırma videolarını izledim. Siz hissediyor musunuz bilmiyorum ama Samsung'ta adam yürürken ekranın dalgalanması beni çıldırtıyor. O olayı Apple çok iyi bir şekilde çözmüş. S3 telefonum vardı zamanında aynı onun gibi hissettirdi video çekimleri. Akşam çekimleri güzel. Fotoğraf çekimleri de güzel. Fakat arada 3 yıl fark var. İşte bütçe farkı var.

Özet olarak bütçemizin yettiği, işimizi gören ve bizi mutlu eden cihaz güzeldir. İşimi göremedikten sonra neyleyim iPhone'u. Tiksinerek kullandıktan sonra neyleyim Samsung'u.

Geri
Yukarı