iPhone XS Max Uyandırmak İçin Kaldır Nasıl Kapatılır?

MeteSamiI

Centipat
Daha fazla  
iPhone XS Max kullanıyorum. Telefon darbe aldı, ekranı değişti. Ekranı değiştiğinden beri masada kendi kendine dururken uyanıyor telefon bildirim olmamasına rağmen. En yakın zamanda servise göndereceğim fakat şimdilik bu ayarı kapatmak mümkün mü?

Ekranı nereye değiştirttiniz? Büyük ihtimalle mahalle telefoncusunda değiştirttiyseniz ucuz ekran takmışlardır. Kendi eski telefonumdan ve kuzenimden biliyorum. Kendi servisinde değiştirtin pahalı evet biliyorum ama eğer telefonu sorunsuz şekilde kullanmak istiyorsanız orijinal taktırmak zorundasınız.

Telefonu benden önce abim kullanıyordu. Tam hatırlamıyorum ama Kadıköy'de bir yer olması lazım, orijinal ekran taktırmışlardı herhalde. Ama özelliği kapatınca hiç çalışmaması gerekmez mi? Ekranla alakası olmaması lazım.

Telefonu benden önce abim kullanıyordu tam hatırlamıyorum ama Kadıköy'de bir yer olması lazım orijinal ekran taktırmışlardı herhalde. Ama özelliği kapatınca hiç çalışmaması gerekmez mi ekranla alakası olmaması lazım.
Kendi servisleri dışında bir yere güvenebileceğimizi düşünmüyorum. Ekran kendi kendine açılıyor ise kendi kendine basma sorunu olabilir. Telefonun bir yerine zarar geldiği bariz. Servise yollamak en iyi çözüm. Ekranın kendi kendine açılması birçok şeyden kaynaklanabiliyor.

Geri
Yukarı