iPhone XS Max Nasıldır?

Cevaplarınız için teşekkürler hepinize telefonu yurt dışından getirtmeyi planlıyorum o yüzden biraz makul bir fiyata gelecek yaklaşık 6 bin lira burada kayıt 500 lira toplamda bana maliyeti 6.500 lira olacak.
Yurtdışından getireceğin cihazın burda garantisi yok artık. Hemde 500 TL kayıt ücreti geçen seneydi bu sene 618 TL oldu.

"Model yükseltmek."

Gerçekten insanları anlamak çok zor.
giphy.gif

Sonra bu İphone'lar neden pahalı? İphone'un kablosu neden koptu?

Bir ürün ihtiyaçlarınızı karşılıyor ise neden değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz?
Cevabını ben vereyim. Kafede oturur iken masaya koyduğunuzda hava atmak için. Belki bu konuyu açan kişi için geçerli olmayabilir fakat geneli böyle. Yapmayın. Eski telefon ya da İphone 6 Plus kullanıyor diye sizin ile dalga geçecek, aşağılayacak insanlar var ise ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Yaşınız gördüğüm kadarıyla 31. Bu telefona o kadar para vereceğinize kendiniz için bir şey yapın. Bu yaz ya da yakın zamanda yurt dışına tatile gidin. Parayı kendiniz için harcayın. İphone şirketi ve vergiler için değil.

618 lira mi oldu ? 🤣 Ben bunu buradan sizden öğrendim şimdi zamlar o kadar çabuk geliyor ki artık yetişemiyoruz. Yakında bir zam daha koyarlarsa şaşırmam.

Halıhazırda iPhone 6 Plus telefonumu kullanmaktayım, çok memnunum ama model yükseltmek istiyorum. Sizce iPhone XS Max alınmalı mı? Bu konuda düşünceleriniz neler merak ediyorum. Teşekkürler.
Aklını mı kaçırdın ? Arkası hiç sağlam değil narin bir telefon çabuk kırılabiliyor. Tepsi gibi bir telefon istiyorsan Plus modellerine bak

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı