iPhone XS pil sağlığı çok hızlı düşüyor

berke hindistan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şubat ayında iPhone XS aldım. Bu ayın başına kadar her zaman pil sağlığı 100’dü hiç farklı bir şey yapmadım bu ay başı 99, sonraki gün 97, 1 2 hafta boyunca öyle kaldı ama dün 96 bugün de 94'e düştü. Bu normal mi? Ben normal olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şarjtayken oyun oynama huyunuz var mıdır? Birde ürünü sıfırmı aldınız ?

Bir çok iPhone kullanıcısının ortak derdidir bu. Şarjda oynamadığınız sürece sorun yaşamazsınız. Siz şarjda kullanmayın ömrü bitine bataryayı (orijinal) teknik servise verin düzeltirler. Tabii bu konuyu Apple destek hattını arayıp da beyan edebilirsiniz.

Ürünüm sıfır, şarjda oyun oynamıyorum sadece 1 kere denemelik PUBG indirip girdim 1 el sonra sildim zaten şarjda kullanıyorum evet video izlerken genelde şarjda kullanıyorum bu sorun yaratır mı?

eğer sadece 1-2 video izliyosanız fazla sorun olmaz ama 30-40 dkk boyunca şarjda aralıksız video izliyorsanız sorun çıkartacaktır, bide ek olarak telefonunuzu şarjı kaç iken şarja takıyorsunuz ?
Ürünüm sıfır, şarjda oyun oynamıyorum sadece 1 kere denemelik PUBG indirip girdim 1 el sonra sildim zaten şarjda kullanıyorum evet video izlerken genelde şarjda kullanıyorum bu sorun yaratır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı