IPhone XS Şarj Çabuk Bitiyor

Arrowqueen

Centipat
Daha fazla  
İPhone XS cihazım var. İOS 13 yüzünden midir bilemem ama son zamanlarda su gibi şarjı gider oldu. Pil sağlığım da aldıktan bu yana çok çabuk düştü, 89 şu an true tone kullanıyorum onun etkisi olabilir mi? Şubatta aldım telefonu. Son 1-2 aya kadar sorun yaşamadım ama son 1-2 aydır çok fazla şikayetim var bu konuda. Bu sorunu yaşayanlar var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel iOS versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Buna ek olarak cihazınızın kullandığı ekran panelinin özelliğinden dolayı karanlık modu açmanız ve siyah ağırlıklı duvar kağıtları kullanmanızı öneririm. Batarya tüketiminizi ciddi anlamda etkileyebilir. Geçenlerde testini izlemiştim %30 gibi bir etkisi oluyor ki bu, oldukça hissedilir bir deneyim olacaktır.

En güncel iOS versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Buna ek olarak cihazınızın kullandığı ekran panelinin özelliğinden dolayı karanlık modu açmanız ve siyah ağırlıklı duvar kağıtları kullanmanızı öneririm. Batarya tüketiminizi ciddi anlamda etkileyebilir. Geçenlerde testini izlemiştim %30 gibi bir etkisi oluyor ki bu, oldukça hissedilir bir deneyim olacaktır.
Onu kullanmıyorum alışkın olmadığımdan ama true tone kullanıyorum bunun bataryaya eksi bir yanı olur mu? Yazılımım güncel bu arada

True Tone'un bataryaya etkisini duymadım hiç, net bir bilgim yok. Karanlık moda kendinizi alıştırmanızı öneririm.

Apple ve batarya kullanımı diye arama yap, gerçekle yüzleş. Boşuna duvar sürüngeni dememişlerdi o sheeple ordusuna.

Son düzenleyen: Moderatör:
İPhone XS cihazım var. İOS 13 yüzünden midir bilemem ama son zamanlarda su gibi şarjı gider oldu. Pil sağlığım da aldıktan bu yana çok çabuk düştü, 89 şu an true tone kullanıyorum onun etkisi olabilir mi? Şubatta aldım telefonu. Son 1-2 aya kadar sorun yaşamadım ama son 1-2 aydır çok fazla şikayetim var bu konuda. Bu sorunu yaşayanlar var mı acaba?

İOS 13, iPhone'lar için birçok sorunla beraber geldi.
Ben iPhone 8 Plus kullanıcısıyım.
Wi-Fi, pil ve donma gibi sorunlarla boğuştum.
Şu aralar bir sıkıntım yok fakat ara ara takılmalar oluyor.
Pil durumu önceki güncellemeye göre biraz daha zayıf bir durumda.
Son güncellemeleri aksatmayın.
True Tone pil ömrünü uzatan bir teknoloji.
Pil ömrüne zararı olmaz.
Apple destek ile iletişime geçin ve randevu alın.
Apple destek, telefonunuza bağlanarak şu zamana kadar bataryaya gelen enerji ve kullanımları size raporlayacaktır.
Bir sorun gözükürse söylüyorlar.
Apple destek ile iletişime geçmenizi öneririm.

Ayarlardan "Pil" seçeneklerine gir, "Pil sağlığı" kısmına tıkla, pil sağlığının yüzdesi yazıyor orada, o yüzde kaç?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı