iPhone XS vs iPhone SE 2020

LYAEX

Hectopat
Çok fazla param yok. Aşırı uzun ömürlü almayı düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda değiştirmeyi düşünüyorum. Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonum çok fazla sıkıntı çıkardığından (ölü ekran, pil sorunu, kendi kendine kapanıyor ara sıra) değiştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çok fazla param yok. Aşırı uzun ömürlü almayı düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda değiştirmeyi düşünüyorum. Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonum çok fazla sıkıntı çıkardığından (ölü ekran, pil sorunu, kendi kendine kapanıyor ara sıra) değiştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?
SE 2020’nin işlemcisi daha iyi. Bir yıl fazla güncelleme alacak.

XS ekran ve boyut açisindan avantajli.

İşlevi görüntüye tercih ederim XS hem daha pahalı hem de SE 2'den özellik ve çıkış yılı olarak daha aşağıda. Benim tercihim kesinlikle SE 2 olurdu.

Özellikle iPhone düşünüyorsan ikisi de alınmaz. Bütçeyi arttırıp en az iPhone 12 alınmalı hocam. Sirf iPhone almak için seneler öncesinin telefonlarını almaya gerek yok. İki telefonda şu an günümüz orta segment telefonların çoğundan daha düşük performans veriyor. Kamera da belki iyi olabilir. Ama günlük kullanım için bataryası kesinlikle yetersiz. Karar senin. İkinci elde o fiyata çok ikisini de tokatlayacak güzel Android cihazlar var. Daha önce iPhone 8 kullanmış birisi olarak söylüyorum.

Özellikle iPhone düşünüyorsan ikisi de alınmaz. Bütçeyi arttırıp en az iPhone 12 alınmalı hocam. Sirf iPhone almak için seneler öncesinin telefonlarını almaya gerek yok. İki telefonda şu an günümüz orta segment telefonların çoğundan daha düşük performans veriyor. Kamera da belki iyi olabilir. Ama günlük kullanım için bataryası kesinlikle yetersiz. Karar senin. İkinci elde o fiyata çok güzel Android cihazlar var. Daha önce iPhone 8 kullanmış birisi olarak söylüyorum.
Özellikle hala Iphone dusunmemin sebebi hala arkadaşlarımda Iphone 7, 7 plus, 8 kullananlar var ama benim Xiaomim 2.yılında bozuldu garantiye de verdim sorunu çözmüyorlar mikrofonu da bozuldu telefon her türlü kullanışsız androide karşı bi isteksizlik var içimde bidaha olur diye.

Özellikle hala iPhone dusunmemin sebebi hala arkadaşlarımda iPhone 7, 7 Plus, 8 kullananlar var ama benim xiaomim 2.yılında bozuldu garantiye de verdim sorunu çözmüyorlar mikrofonu da bozuldu telefon her türlü kullanışsız Android'e karşı bir isteksizlik var içimde bir daha olur diye.

iPhone üzmez hocam beni yanlış anlama. İkinci eli bile yıllar geçtikçe değerlenen telefonlar bunlar. Alıcısı her türlü çıkıyor. Benim burada amacım eğer bir telefon alacaksan parasının hakkını verecek bir telefon alman. Sonuçta cebimizden tirnagimizdan kısıp aldığımız şeyler bunlar sürekli aldığımız şeyler değil. O fiyat bandina kesinlikle ikinci el iPhone XS ve SE alınmaz. Özellikle SE almanı onermiyorum. Cucuk gibi telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı