Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

Evet, XS Max'lerde öyle bir durum var. Coğu cihaz yurt dışı veya pasaport kayıtlı oluyor. Ben Letgo'dan takip ediyorum ilanları normal satıcılara bakıyorum. Yarın birisiyle buluşacağım telefona bakmak için. Kendime liste yaptım neleri kontrol edeceğime dair. Bunları sağlarsa o telefon alabilirim neden olmasın. Bu arada 3uTools diye bir uygulama var. Cihazın içini açmadan değişen parçaları görebiliyorsun. EasyCep'de XR fiyatları %90 pil sağılığı için 5500 lira civarında. Yarın bakacağım telefon 5100 lira sağlığı da %90. bunu pazarlık yaparak daha aşağılara çekebilirim 4900 lira civarına. Satıcının dediğine göre içi hiç açılmamış. Ek olarak telefoncu amcam var buluşacağımız yerin yakınında en son olarak da ona göstereceğim.

Yeni model IPhone'ler çıkınca umarım eskilerin fiyatları daha da düşer,
Benim dediğim model eski de değil henüz, sana tavsiyem XR almaman yani ben ısınamadım o telefona. Neleri kontrol etmem gerektiğiyle ilgili bana da bilgi verebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni model IPhone'ler çıkınca umarım eskilerin fiyatları daha da düşer,
Benim dediğim model eski de değil henüz, sana tavsiyem XR almaman yani ben ısınamadım o telefona. Neleri kontrol etmem gerektiğiyle ilgili bana da bilgi verebilir misin?

Kullanıyor musun acaba ne tür sıkıntıları var? Benim gönlümde XS almak var ama onun temizini bir türlü bulamadım. Bulsam alacağım o boyutu yüzünden. XR dan daha fazla premium hissiyatı var XS'in. Ben mağazaya gidip XR ı elime aldığımda güzeldi bence. Onu almazsam Samsung a52 almayı düşünüyorum. 2.el İphone alırken kontrol etmen gerekenler; İmei, kasa, pil, ekran, hat&telefon arama, hoparlör, kamera, 3uTools ile değişen parça kontrolü, sıvı teması kontrolü.

Kullanıyor musun acaba ne tür sıkıntıları var? Benim gönlümde XS almak var ama onun temizini bir türlü bulamadım. Bulsam alacağım o boyutu yüzünden. XR dan daha fazla premium hissiyatı var XS'in. Ben mağazaya gidip XR ı elime aldığımda güzeldi bence. Onu almazsam Samsung a52 almayı düşünüyorum. 2.el İphone alırken kontrol etmen gerekenler; İmei, kasa, pil, ekran, hat&telefon arama, hoparlör, kamera, 3uTools ile değişen parça kontrolü, sıvı teması kontrolü.
Eski bir samsung çalışanı olarak sana naçizane tavsiyem markadan uzak durman.
Iphone Xr kullanmadım fakat kullanan tanıdıklarım var ve olumlu düşüncelerini duymadım.2.el Face ıdsiz modellerde %90-95 darbelidir.Özellikle x ve xs cihazların birçoğunun içi kötü durumda veya değişeni çok(truetone olmayanlar var).Ben bu sebeplerden dolayı bazı sitelerdeki 2.el olanlara pek sıcak bakmıyorum Yine de son karar senin ben de döviz daha da yükselmeden almayı düşünüyorum.

Eski bir samsung çalışanı olarak sana naçizane tavsiyem markadan uzak durman.
Iphone Xr kullanmadım fakat kullanan tanıdıklarım var ve olumlu düşüncelerini duymadım.2.el Face ıdsiz modellerde %90-95 darbelidir.Özellikle x ve xs cihazların birçoğunun içi kötü durumda veya değişeni çok(truetone olmayanlar var).Ben bu sebeplerden dolayı bazı sitelerdeki 2.el olanlara pek sıcak bakmıyorum Yine de son karar senin ben de döviz daha da yükselmeden almayı düşünüyorum.
Benimde almam için dövizin yükselmesi iyi olur :D Paramı dolar olarak tutuyorum.

Büyük ekranlı iOS cihaz kullanmak istiyorsan fiyat performans olarak en uygun cihaz XS Max. Yenilenmiş alabilirsin. İki hafta koşulsuz şartsız iade etme şansın var zaten. Bir sıkıntı olursa iade edersin.

Geri
Yukarı