Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

Normalde alınır ama bu fiyat çok fazla, hem de B kalite olmasına rağmen. Amacınız PUBG oynamak değilse ve aklınız varsa sıfır telefon alın bu fiyata. Benim önerim S21 FE. Android istemiyorsanız yapacak birşey yok sıfır ios imkansız bu fiyata.

Ciddi misiniz?
Android telefonlar eskisi gibi değil artık ayrıca S21FE varken XS Max'ın yüzüne bakmam.
Samsung’u kafamda bitireli çok oldu. Note 20’ye iPhone 5C’nin malzemesinden kalitesiz plastik kapak koyduklarını gördükten sonra Samsung’un kafamdaki notu 0 benim için. Allame-i Cihan gelse Samsung’un malzeme kalitesizliğini değiştiremez. XS’in de halen daha gideri var. İngiltere kraliyet mensuplarının dikkat ettiyseniz röportajlarda halen daha XS ailesini çok severek kullandığını görebilirsiniz. Arap emirlerinin bile bu varlıkta sorunsuz kullandığı bir telefon varken Samsung’a bu denli para bağlamak benim kafama yatmıyor. Sentetik teste vurduğunuzda XS’in çok daha iyi hissettireceğine eminim. Bunun en basit örneğini ise Instagram’da çamur gibi çıkan storyler gösterebilir. 😊

71629362-1060-479E-B3A5-1B7E14DC4488.png

Çok yazık gerçekten.. Bir markanın 25.000 lira bandına sattığı sözde “premium”cihaza koyduğu kasa malzemesine bakın “polikarbonat”. Çerçeveyi de dilenciye sadaka verir gibi alüminyum ile yapmışlar. Yarabbi şükür onu düşünmüşler. Hakeza çok önerdiğiniz o S21 FE’de de polimer kullanılmış. Gövdeyi de metalden yapmışlar. Bu iki cihaz ile XS’i aynı kefeye koyuyorsanız bazı şeyleri yanlış biliyorsunuz. XS’in paslanmaz çelik kasası, 6.5” OLED ekranı yeter bunların hepsini sollamaya. Fanboy değilim gerçekçi olalım lütfen. A12 Bionic halen daha haleflerine göre çok güçlü. iOS 17’yi alacak ve tahminimce 18’i de alır. Özellik güncelleştirmeleri sona erdikten sonra 3 yıl daha da güvenlik düzeltmelerini alacağını düşünüyorum. (Bunun en somut örneği iOS 12.5.7, yıl oldu 2023 2018 yılında çıkan sürüm halen daha güncelleme almaya devam ediyor.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu an Samsung S9 kullanıyorum ve bütçem biraz kısıtlı maksimum 13 16 arası bütçem var. ( 16 bile olmayabilir fazla para bayılmak istemiyorum) Android almak aklımda vardı ancak Apple ürünlerini denemek istiyorum ve 2.elden satılınca kolay satılıyor diye tercih etmeyi düşünüyorum 2.el de iPhone XS Max pil sağlığı %100(yüksek ihtimal değişmiştir) hatasız 13K sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı