Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

Arkadaşlar şu an Samsung S9 kullanıyorum ve bütçem biraz kısıtlı maksimum 13 16 arası bütçem var. ( 16 bile olmayabilir fazla para bayılmak istemiyorum) Android almak aklımda vardı ancak Apple ürünlerini denemek istiyorum ve 2.elden satılınca kolay satılıyor diye tercih etmeyi düşünüyorum 2.el de iPhone XS Max pil sağlığı %100(yüksek ihtimal değişmiştir) hatasız 13K sizce alınır mı?
Alınır ama o paraya iPhone 12 mini düşürülebilir pil sağlığı düşük olanlardan.

@ben iskender,
13.000 TL'ye alınabilir, iPhone 11 bulursanız onu alın tabii, daha iyi bir yonga seti vs. sadece ekrani sıkıntılı.

Sıkıntıdan kastım ise 720p IPS olması.
Buna değer.

Bende xs max var 14 pm aldığım için kenarda duruyor pili 87 kozmetik kusursuz telefonun eksi yönü ahizesi kronik sorunlu oluyor ses az geliyor başka eksi yani görmedim 16-17 arasından asagisina satmam piyasası isterse 10 bin olsun 15e saçma sapan android telefonlar satılıyor

Bende XS Max var 14 pm aldığım için kenarda duruyor pili 87 kozmetik kusursuz telefonun eksi yönü ahizesi kronik sorunlu oluyor ses az geliyor başka eksi yani görmedim 16-17 arasından asagisina satmam piyasası isterse 10 bin olsun 15e saçma sapan Android telefonlar satılıyor.

Hocam telefondan memnun musunuz %100 pil sağlıklı 13 bin TL'ye almayı düşünüyorum.

iphone 8 yenilenmiş ürün almıştım teknosadan hala sıkıntılarıyla ugraşıyorum uzak durmanızı tavsiye ederim aldıktan sonra pişman olacaksınız.

Yenilenmiş cihaz alınmaz. İkinci el temiz cihazlara yönelin.

Geri
Yukarı