iPhone XS'i tamire verdim

iPhone zaten böyle sorunlar da çıkartıyor. Demek istediğim dirkt kendi servisi değil de, mahalle telefoncularından daha iyi olan yerlere verseydiniz daha iyi olurmuş. Kendi servisi elbette daha iyi olacak ama kendi servisi bazen böyle sorun çıkartıyor.
Ha bu arada Samsun'un neresindesin?
Merkezde değilim,Havalimanı tarafındayım.Telefonu da verdiğim yer diş hastanesinin oralardaydı.

Hocam telefon ile konuşurken hopalörü açıyorsun ya onu diyorum.

Hayır yani sorun hoparlör dedin ya ondan sordum bende. Yanlışlıklık olmasın diye sorun hoparlör mu yoksa ahize mi yine diye tekrardan sormak istedim. Yoksa telefonla konuşunca hoparlör modu doğal olarak hoparlör moduna geçer. Ancak eğer ahizeden geçtiysen sorun ahize kaynaklı o zaman. Yani tamir ettirmek istediğin parça ahize mi?

Hayır yani sorun hoparlör dedin ya ondan sordum bende. Yanlışlıklık olmasın diye sorun hoparlör mu yoksa ahize mi yine diye tekrardan sormak istedim. Yoksa telefonla konuşunca hoparlör modu doğal olarak hoparlör moduna geçer. Ancak eğer ahizeden geçtiysen sorun ahize kaynaklı o zaman. Yani tamir ettirmek istediğin parça ahize mi?
Pardon eksik anlatmışım,hem ahizede hem hoparlörde sorun vardı hocam.

Geri
Yukarı