Çözüldü iPhone'da Reels'de görüntü geç geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FelliX

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. iPhone X kullanıyorum ve Reels izlerken ses önden gidiyor görüntü geç geliyor ses çoktan bitmiş oluyor ama görüntü daha yeni bitiyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. iPhone X kullanıyorum ve Reels izlerken ses önden gidiyor görüntü geç geliyor ses çoktan bitmiş oluyor ama görüntü daha yeni bitiyor bunu nasıl düzeltebilirim?

İstersen cihazın her şeyini değiştir konunun onlarla ilgisi yok. Cihaz yavaşladığı için kasıyor bitti artık X.

Bende de vardı bayağı vardı, pil değiştirdim biraz düzeldi ama hala var biraz, orijinal pil taksaydım tamamen düzelebilirdi. Sağlığı kaç?

Bende de vardı bayağı vardı, pil değiştirdim biraz düzeldi ama hala var biraz, orijinal pil taksaydım tamamen düzelebilirdi. Sağlığı kaç?

Bende ekran değiştirdim 2-3 ay önce düzelmişti ama şimdi yine oluyor. Pil sağlığına gelecek olursak yan sanayi olduğu için %100 gösteriyor.

5 ay gibi bir süre 7+ kullandım, çevremdeki 7+ ve 8 kullanıcıları da vardı aynı sorunu yaşıyorduk bir türlü çözüm bulamadım ben. Benimkinin pil yeni değişmişti, arkadaşın 8 orijinal %80'lerde bir şeydi diğer 7+ ı bilmem

İstersen cihazın her şeyini değiştir konunun onlarla ilgisi yok. Cihaz yavaşladığı için kasıyor bitti artık X.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı