IPhone'dan bilgisayara fotoğraf aktarılmıyor

Ldn9118a

Hectopat
iPhone 7'min hafızası dolduğu için foroğrafları bilgisayara aktarmaya çalışıyorum, USB bağlantısında genellikle bir sorun olmuyor ama bir klasörden fotoğrafları aktarmaya çalıştığımda işlem yarım kalıyor, fotoğrafların hepsi aktarılmıyor. Yeniden deniyorum, hep böyle. 1 yıldır aynı fotoğraflar duruyor, hep böyle bir sorun yaşıyorum.

3. parti yazılımlar dışında doğru düzgün bir şekilde atmak bildiğin işkence. Ben syncios kullanıyorum. Drfone da iyidir. Ayrıca fotoğrafları bilgisayara attıktan sonra silme özellikleriyle bayağı işe yarıyor. Ya da ICloud'u aktif edin yedeklenen fotoları PC'ye alın ICloud'dan silin tlefondan da siliniyor aynı zamanda.

3. parti yazılımlar dışında doğru düzgün bir şekilde atmak bildiğin işkence. Ben syncios kullanıyorum. Drfone da iyidir. Ayrıca fotoğrafları bilgisayara attıktan sonra silme özellikleriyle bayağı işe yarıyor. Ya da ICloud'u aktif edin yedeklenen fotoları PC'ye alın ICloud'dan silin tlefondan da siliniyor aynı zamanda.
İCloud da 5 GB yetmiyor. Yine de denerim telefonda icloud dolu, bilgisayara aktarsam iyi olur.

Buradan bir arkadaşa söylemişti bende yapamamıştım çözüm 3uTools yazılımı ile bilgisayara sorunsuz indirebilirsniz.

Geri
Yukarı