IPMIP-H55-GEN anakarta Mac kurabilir miyim?

huseyingezer22

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Müh. Öğrencisi
  • İŞLEMCİ :Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz
  • ANAKART :pegatron IPMIP-H55-GEN
  • BİOS TÜRÜ : AMI (07/29/10)
  • Görüntü Bağdaştırıcısı : ATI Radeon HD 6510 (1 GB)
  • Ses Bağdaştırıcı :Realtek ALC662 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-3]
  • DMI Anakart Ürün Adı: IPMIP-H55-GEN
  • DMI Anakart Sürümü: 1.02
  • 4 GB RAM

HACKİNTOSH YAPABİLİR MİYİM ?

Bir sorum daha olacak Güncel bios sürümünü nasıl kurabilirim, nereden temin edebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pegatron anakartlar için BIOS bulmak zor. Fason anakart ve ne bu anakartı satan ne de üreten BIOS güncellemesi sunmuyor. Şu konuya göz atabilirsiniz yine de: https://www.technopat.net/forum/ayg...ios-kullanma-klavuzu-ve-diger-dokumanlar.html

Mac için işlemciniz uyumlu. Ama anakartınız ve ekran kartınız sorun teşkil ediyor. Anakartınız hadi bir nebze de ekran kartınız uymsuz. nVidia olursa daha iyi olur. Kurlum bitene kadar Onboard kartı kullanın derim.

Dün birkaç deneme yaptım fakat başarısız oldum. Sebebi dil seçim ekranında USB faremin çalışmaması. Biosta ki ayarları dogru yaptıgımı düşünüyorum. Fakat mause yi çalıştıramadıgım için kurulumu ertelemek durumunda kaldım. PS2 port yuvalarım çalışmıyor. Ne gibi birşey önerirsiniz ?

Dün birkaç deneme yaptım fakat başarısız oldum. Sebebi dil seçim ekranında USB faremin çalışmaması. Biosta ki ayarları dogru yaptıgımı düşünüyorum. Fakat mause yi çalıştıramadıgım için kurulumu ertelemek durumunda kaldım. PS2 port yuvalarım çalışmıyor. Ne gibi birşey önerirsiniz ?

15 Dakika beklemeyi denediniz mi? :D

IAtkos ML2 sürümü ile denedim. Herhangi bir kod girmedim aynı zamanda klaviem de çalışmıyordu -.-.Hayır 15 dakika beklemeyi denemedim max 3 dk beklemişimdir.Sonuç olarak tek sorunum simdilik usb sıkıntısı -.-

Son düzenleyen: Moderatör:
Aitkos ML2 sürümü ile denedim. Herhangi bir kod girmedim aynı zamanda klaviem de çalışmıyordu -.-.Hayır 15 dakika beklemeyi denemedim max 3 dk beklemişimdir.Sonuç olarak tek sorunum simdilik usb sıkıntısı -.-

O zaman 5 değil 10 değil 15 dakika bekleyin, klavye ve fareniz çalışacaktır. :D

Deneyecegim 5 degil 10 degil tam 15 dakkika! :) Teşekkür ederim.Eğer olmassa dönüş yapacağım :)

- - - Güncellendi - - -

Malesef 20 dk sonucunda bi sonuç alamadım. Başka öneriniz var mı acaba ?

Klavie de çalışmıyor :) Desktop pc :S

- - - Güncellendi - - -

USBBusFix=Yes ile boot ettigimde :
EBIOS read error : Device timeout
Block 0x92be8 Sectors 0 hatası alıyorum.
Bu konuda ne yapmalıyım ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı