iPod nano 6. nesil alınır mı?

Merhaba.
IPod'lara bakıyorum ancak aklımda birkaç soru var ve bunları size sormak istiyorum.
  • iPod'lara korsan müzik atma gibi bir şey mevcut mu?
  • Şarjları ne kadar gidiyor?
  • Ne kadar şarkı alır? (8 GB)
Ve tabii ki de en önemli soru alınır mı? Alırken dikkat etmem gereken bir şey varsa söylerseniz sevinirim.
İyi Sosyal'ler.

5611B965-1B6C-49DB-B7DE-92C18880DE3B.jpeg

Var ama ben ağır cihazlar oldukları kanaatindeyim. Telefonla gün içinde bir işim yok zaten sadece müzik için de yanımda taşımak istemiyorum.
Takın kablosuz kulaklığı dursun cebinizde. İpod kullanırsanız bir de kablolu kulaklık kullanmanız lazım. Hiç kullanışlı olduğunu düşünmüyorum.

Ben olsam onun yerine güzel bir kablosuz kulak içi kulaklık alır telefon kullanırım.

Takım kablosuz kulaklığı dursun cebinizde. iPod kullanırsanız bir de kablolu kulaklık kullanmanız lazım. Hiç kullanışlı olduğunu düşünmüyorum.

Ben olsam onun yerine güzel bir kablosuz kulak içi kulaklık alır telefon kullanırım.

Daha yeni kablolu kulaklık aldım, bir daha masraf yapmak istemiyorum kulaklığa.

Daha yeni kablolu kulaklık aldım, bir daha masraf yapmak istemiyorum kulaklığa.
Kablolu kulaklık dışarıda bir işkence. Masraf yapmak istememenizi anlıyorum ama diğer türlü de ipod a para harcayacaksınız. Her türlü o para cebinizden çıkacaksa kaliteli ve daha kullanışlı bir ürün alın derim.

Ayrıca eğer telefonunuzda jak girişi varsa kablolu kulaklığı yine kullanabilirsiniz. (tavsiye etmem)

Satıcı bataryasının iyi olduğunu söyledi ne kadar doğrudur bilmiyorum. Acaba korsan müzik işi nasıl oluyor bir bilginiz var mı?
Ondan yana sıkıntı yok, indirdiğiniz müzik dosyalarını iTunes'dan eş zamanla diyerek atabiliyorsunuz. MP3 formatını destekliyor. FLAC desteklemiyordu sanırım onları ALAC'a çevirmek lazım. Yani formata dikkat ederseniz çalar sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı