iPod nano 6. nesil alınır mı?

Kablolu kulaklık dışarıda bir işkence. Masraf yapmak istememenizi anlıyorum ama diğer türlü de IPod'a para harcayacaksınız. Her türlü o para cebinizden çıkacaksa kaliteli ve daha kullanışlı bir ürün alın derim.

Ayrıca eğer telefonunuzda jak girişi varsa kablolu kulaklığı yine kullanabilirsiniz. (tavsiye etmem)

Benim için kulaklığın hangi formatta olduğu pek önemli değil açıkçası. Taşıdığım cihazın rahat ve hafif olması daha önemli benim için.
Ondan yana sıkıntı yok, indirdiğiniz müzik dosyalarını ITunes'dan eş zamanla diyerek atabiliyorsunuz. MP3 formatını destekliyor. FLAC desteklemiyordu sanırım onları ALAC'a çevirmek lazım. Yani formata dikkat ederseniz çalar sıkıntı olmaz.

Bir de son olarak bu cihazın edeceği fiyat aşağı yukarı nedir? Satıcı 380 TL fiyat biçmiş.

Benim için kulaklığın hangi formatta olduğu pek önemli değil açıkçası. Taşıdığım cihazın rahat ve hafif olması daha önemli benim için.

Bir de son olarak bu cihazın edeceği fiyat aşağı yukarı nedir? Satıcı 380 TL fiyat biçmiş.
Fiyat iyi gibi bence. Takip ettiğim zamanlarda da o civardaydı çok yükseltmemişler, yine de daha yakından takip eden biri fiyata yorum yapsa daha iyi olur.

Telefonun cebinizde olması size eğilmeniz dışında bir rahatsızlık vermez. Kablosuz kulaklık olduğu zaman inanın çok daha kullanışlı oluyor.

Hem evde veya sürekli ortam değiştirmediğiniz bir yerdeyken telefonunuzu bir yere koyduktan sonra kablosuz kulaklık ile gezebilirsiniz yani taşımanıza gerek kalmaz ve böyle yaparsanız en rahatı olur.

Telefonun cebinizde olması size eğilmeniz dışında bir rahatsızlık vermez. Kablosuz kulaklık olduğu zaman inanın çok daha kullanışlı oluyor.

Hem evde veya sürekli ortam değiştirmediğiniz bir yerdeyken telefonunuzu bir yere koyduktan sonra kablosuz kulaklık ile gezebilirsiniz ve böyle yaparsanız en rahatı olur.

Bende kulaklık içi ve üstü olmak üzere iki kulaklık mevcut hocam. Rahat olması için zaten kulak içi olanı kullanıyorum. Kulak üstü olan da fena değil, onu daha iyi ses istediğimde onu kullanıyorum. Zaten ürünü denerken bakacağım ama gerçekten yeni bir kulaklık almak istemiyorum zaten ihtiyacım da yok. Çok teşekkürler öneriniz için.

@Evil Belief Hocam mesajlarınız için teşekkür ederim. Acaba bu fiyatlarda alternatif başka iPod modeli önerebilir misiniz? Etrafta pek fazla görünmüyor nano modelinden, çeşitlilik olursa daha iyi karar verebilirim.

Son düzenleme:
Bende kulaklık içi ve üstü olmak üzere iki kulaklık mevcut hocam. Rahat olması için zaten kulak içi olanı kullanıyorum. Kulak üstü olan da fena değil, onu daha iyi ses istediğimde onu kullanıyorum. Zaten ürünü denerken bakacağım ama gerçekten yeni bir kulaklık almak istemiyorum zaten ihtiyacım da yok. Çok teşekkürler öneriniz için.

@Evil Belief Hocam mesajlarınız için teşekkür ederim. Acaba bu fiyatlarda alternatif başka iPod modeli önerebilir misiniz? Etrafta pek fazla görünmüyor nano modelinden, çeşitlilik olursa daha iyi karar verebilirim.
2. elde en çok tutulanlar Classic modelleri oluyor ama dediğiniz hafiflik kriterlerinin uzağında cihazlar :) Touch'lar olabilir belki 4. nesiller vs.

Shuffle modelleri nasıl oluyor hocam?
Ekranı yok bir de kapasiteleri yetersiz. 2GB'dı hatırladığım kadarıyla, fazla müzik almaz.
Bende bir tane var da ara kablosu kayıp. Üşeniyorum almaya :D
Çok ilginç bir kablo:
1651004609461.png

Evet ilanlarda da bu kablo mevcut. :)
Acaba ne kadar müzik alıyor hocam takribi?
MP3 dosyasının bitrate'ine bağlı hocam. Kabaca 320 kbps ortalama bir MP3 dosyası 10 MB desek 2GB'ın da şöyle 1.75GB'ı kullanılıyor desek 175 şarkı alır. Tabii 128 kbps dosyalarda bu sayı artar.

MP3 dosyasının bitrate'ine bağlı hocam. Kabaca 320 Kbps ortalama bir MP3 dosyası 10 MB desek 2 GB'ın da şöyle 1.75GB'ı kullanılıyor desek 175 şarkı alır. Tabii 128 Kbps dosyalarda bu sayı artar.

Anladım hocam, çok teşekkürler mesajlarınız için.
Konuyu güncelleyeyim eğer sonradan biri görürse. Cihazı satın aldım, sahibi sağ olsun saat olarak kullanmam için kordonunu da verdi. Genel olarak çok güzel ve hafif cihaz. Zaten klipsi de var rahatça kullanılıyor. Almak isteyen temiz bulursa kaçırmasın, ben 8 GB modelini aldım; 16 bulursanız daha güzel olur tabii ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı