iTunes iPod Nano'yu görmüyor

Makaleler
1
Daha fazla  
IPod'u takıyorum PC'ye, iTunes görmüyor. Güncelledim, olmadı. Yeniden başlattım, olmadı. Apple Mobile Device Services'ı yeniden başlattım, yine olmadı. Ne yapayım?

iTunes içinde iPod driver'ları yüklü gelmiyor. iTunes, iPod cihazı algılayınca "driver'ları yüklemek ister misiniz" diye soruyor. Sizde iPodService.exe dosyası varsa driver yüklü demektir.

Pc görüyo mu hocam
görmüyor.
iTunes içinde iPod driver'ları yüklü gelmiyor. iTunes, iPod cihazı algılayınca "driver'ları yüklemek ister misiniz" diye soruyor. Sizde iPodService.exe dosyası varsa driver yüklü demektir.
çıkmıyor daha önceden yüklüydü çalışıyordu (yaklaşık 5-6 ay) şimdi ne ses var ne bişey görmüyor tamamen ipod services'ı çalıştırıyor ama nafile. sadece bende mi var bilmiyorum itunes'e bağlanmayınca şarj olmuyor zaten. ne yapacağım bilmiyorum. ilk taktığımda çalışmıştı geri gitmişti sabahleyin.

görmüyor.

çıkmıyor daha önceden yüklüydü çalışıyordu (yaklaşık 5-6 ay) şimdi ne ses var ne bişey görmüyor tamamen ipod services'ı çalıştırıyor ama nafile. sadece bende mi var bilmiyorum itunes'e bağlanmayınca şarj olmuyor zaten. ne yapacağım bilmiyorum. ilk taktığımda çalışmıştı geri gitmişti sabahleyin.
Başka bir bilgisayar üzerinde dener misiniz? Ya da başka bir şarj kablosu. Aklıma başka bir fikir gelmiyor maalesef.

Denedim kablo bozukmuş başka kablomda yok.

Sorunun cihazda olmamasına sevindim. iPod Nano'ların çoğu modelinde, bir süre sonra batarya şişip cihaza zarar vermeye başlıyor (ekran esneyip kırılıyor, anakart bozuluyor...) ve iPod Nano'ları tamir etmek işkence.

Geri
Yukarı