IPS Flat vs VA Curved

Bütçe
1800
27GN750 de gayet iyi, neye göre koydun?

Aynı şekilde konuyu da okusan iyi olurdu. 24GN650 iyi bir tepkimeye sahip, bu da rekabetçi oyunlarda önerilmesi için iyi bir sebep. Ayrıca %88 dcı P3 gamut kapsamasıyla oldukça iyi. Aynı şekilde daha düşük bütçede X24ih de öneriyorum, neye göre? Kullanım amacına göre. Yoksa alırım bir tane 4K 60Hz her yere onu atarım.

Hayır unifortmiy var demişsiniz burada yok diyorsunuz onu diyorum. 27GN750 de gayet iyi değil, diğer üçüne göre daha iyi.

Hayır unifortmiy var demişsiniz burada yok diyorsunuz onu diyorum. 27GN750 de gayet iyi değil, diğer üçüne göre daha iyi.
32GN650 ile 24GN650 arasında sadece inç farkı yok. Apayrı modeller. 27GN750 olayına neden kötü dedin? Homojene yakın dağıtına göre iyi bir "siyah eşitliğine" sahip.

32GN650 ile 24GN650 arasında sadece inç farkı yok. Apayrı modeller. 27GN750 olayına neden kötü dedin? Homojene yakın dağıtına göre iyi bir "siyah eşitliğine" sahip.

Onu demiyorum dostum, diğer konuda 24GN650-B için evet uniformity kötü demişsin burada bilemeyiz diyorsun, ondan bahsediyorum. 27GN750 kötü demedim ama çok da iyi bir sonuçta vermiyor, o yüzden koydum o mesajıma.

Geri
Yukarı