IPS monitör ghosting olur mu?

kerem.karaoglan

Centipat
Daha fazla  
IPS monitör almayı planlıyorum ve ghosting benzeri problemleri olur mu bilemiyorum.Bu monitör üst düzey bir IPS oyuncu monitörü olduğunu düşünüyorum bir sıkıntı çıkar mı?

Çoğu IPS panel 1 ms vaad ediyor ancak ghosting olmadan bunu yapabilen markalar azınlıkta. Ancak 1 milisaniyeye indirmeyip de kullanırsanız ghosting olmaz.

Hocam bende şu an Acer 165 Hz 2 ms (GTG) IPS panel monitör var ve sıfıra yakın ghosting var ( UFO testinde en hızlı dönende az bir şey oluyor). Ölü piksel çıktığı için iade edip 1 ms olanı alacağım, muhtemelen onda ghosting sıfırdır.

Hocam bende şu an Acer 165 Hz 2 ms (gtg) IPS panel monitör var ve sıfıra yakın ghosting var ( ufo testinde en hızlı dönende az bir şey oluyor). Ölü piksel çıktığı için iade edip 1 ms olanı alacağım, muhtemelen onda ghosting sıfırdır.

Aynı monitörü bende aldım ışık sızması yaptığı için iade ettim senin alıcağında da YouTube'da bir arkadaş almış videosunu atmış onda da ışık sızması olmuş sende olmadı mı?

Aynı monitörü bende aldım ışık sızması yaptığı için iade ettim senin alıcağında da YouTube'da bir arkadaş almış videosunu atmış onda da ışık sızması olmuş sende olmadı mı?
Baktım da varmış. Fotoğrafını çektim aşırı ışık sızması varmış. Zaten iade edicem. Işık sızması benim için çok önemli değil de ölü piksel olmasın yeter.

@climaxbae hocam iadeniz edildi mi? Ne yazarak gönderdiniz? Haftasonu yasak olduğu için pazartesi günü ben de göndericem iadeye de.

Son düzenleme:
evet ücret geri yattı hatta yeni monitörün siparişini dahi verdim iade hakkımı kullanmak istiyorum yazdım sadece zaten kırmadığınız sürece 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkınız var

Geri
Yukarı