Çözüldü IPS, VA ve TN panel farkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm

Bunu okuyun derim.
Dostum yanlış mı anladım bilmiyorum ama kavis özelliği VA panele özgü bir şey değil TN ve IPS panellerinde kavisli modelleri bulunuyor.
Kavisli monitörler genelde VA panel kullanıyor genel olarak konuştum,TN veya İps panel kavisli olduğunu arastirmadım belki vardır,ama videodan anladığım kadarıyla yok.

Kavisli monitörler genelde VA panel kullanıyor genel olarak konuştum, TN veya IPS panel kavisli olduğunu arastirmadım belki vardır, ama videodan anladığım kadarıyla yok.

Videodaki arkadaş çok araştırmamış sanırım.
Veya tam tersini söylemiş olabilir çünkü Curved TN panel bulunmuyor Curved IPS panel az bulunuyor VA en çok bulunanı.

Videodaki arkadaş çok araştırmamış sanırım.
Veya tam tersini söylemiş olabilir çünkü Curved TN panel bulunmuyor Curved IPS panel az bulunuyor VA en çok bulunanı.
Aynen az sayıda ve baya pahalı görünüyor:) bana sorsan VA curved düşün derim genelde bu tarz rekabetçi oyunlar oynuyorum FPS ,TPS olsun çok güzel görüş açısı sunuyor ve renkleri çok canlı 'kısaca bana göre İps iş icin,TN espor oyuncular,VA ise CemYılmazın dediği gibi karışık varsa yükle:D"

Yeni konular

Geri
Yukarı