IPTV Smarters Pro programı ücretsiz premium

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Siteyi aşağıya çekip mor "GET PREMIUM VERSION" butonuna tıklayın.

Yönergeleri takip edin.

Maile gelen postadan hesabı onaylayın.

Premium sizin!

Screenshot_9.png

Arkadaşlar anlayan birisi var mı? Ben kayıt oldum Windows için programını indirdim bu aşamaları nasıl yapacağız?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71,1 KB · Görüntüleme: 1.441
Arkadaşlar anlayan birisi var mı? Ben kayıt oldum Windows için programını indirdim bu aşamaları nasıl yapacağız?
Hocam kullanabilmeniz için herhangi bir yayın linki veya hesabı eklemeniz gerekli, IPTV hizmeti sunmamakta bu program, sadece linkleri oynatarak önünüze sunuyor.
İnternette ücretsiz kanalların linkleri vardı sanırım, ama dikkat edin zararlı yazılımlara karşı.
Ben ücretli IPTV kullanıyorum, canlı kanalları ve videoları izliyorum bu program üzerinden.

Son düzenleme:
Hocam kullanabilmeniz için herhangi bir yayın linki veya hesabı eklemeniz gerekli, IPTV hizmeti sunmamakta bu program, sadece linkleri oynatarak önünüze sunuyor.
İnternette ücretsiz kanalların linkleri vardı sanırım, ama dikkat edin zararlı yazılımlara karşı.
Ben ücretli IPTV kullanıyorum, canlı kanalları ve videoları izliyorum bu program üzerinden.

Örnek bir yayın linki atar mısın? Tam olarak nereye yayın vereceğimizi anlamadım.

sfvip player bu uygulamadan çok daha güzel hem ücretsiz (kesinlikle ücret istemiyor) hemde Mac IPTV'de destekliyor araştırırsanız bulursunuz.

Geri
Yukarı