IP'yi bilen biri neler yapabilir?

IP adresi ile yapılabilecek 2 şey geldi aklıma. DDOS saldırısı ve Adres Öğrenmek. Eğer o çocuk size zarar vermek isteseydi kapınıza 10 kutu Pizza yollamıştı bile. Gerçi Tam dairenize kadar bulamaz ama, bir ihtimal işte. Yada DDOS atabilir. Ama Whatsapp'dan konuştuğunuz biri, büyük ihtimalle çok bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Engelleyin ve geçin.

Bilmediğin linklere tıklama, uygulamaları indirme.
Tamam o zaman sıkıntı yok ben zaten müstehcen yada bilmediğim sitelere girişmiyorum
IP adresi ile yapılabilecek 2 şey geldi aklıma. DDOS saldırısı ve Adres Öğrenmek. Eğer o çocuk size zarar vermek isteseydi kapınıza 10 kutu Pizza yollamıştı bile. Gerçi Tam dairenize kadar bulamaz ama, bir ihtimal işte. Yada DDOS atabilir. Ama Whatsapp'dan konuştuğunuz biri, büyük ihtimalle çok bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Engelleyin ve geçin.
Pizza dediğimiz olay nedir acaba bu bildiğimiz pizza mı yoksa başka bişey mi

Bide bu arkadaş instagramda güncel zula hileleri diye bir hesap açmış bende altına arkadaşlar inanmayın hile diye virüs indirirsiniz yazdım sonra bilader postlarıma yorum atma yazmış dm den ip ni biliyorum bak filan yazmış da sonradan sildiği için göremedim
Büyük ihtimal adresini tam olarak bulamaz zaten.
Bu pizza olayı ne oluyo

Bir de bu arkadaş Instagram'da güncel Zula hileleri diye bir hesap açmış bende altına arkadaşlar inanmayın hile diye virüs indirirsiniz yazdım sonra birader postlarıma yorum atma yazmış DM'den IPni biliyorum bak falan yazmış da sonradan sildiği için göremedim.

Sen her yerden engelle arkadaşı yeterli.

Tamam o zaman sıkıntı yok ben zaten müstehcen yada bilmediğim sitelere girişmiyorum

Pizza dediğimiz olay nedir acaba bu bildiğimiz pizza mı yoksa başka bişey mi
Gerçekten pizzadan bahsediyorum. Döner, İskender vb. Çok zor değil yani YemekSepetine girip bir yemek siparişi vermek. Ama dediğim gibi. Engelleyin ve geçin. Ne kadar daha konuşmaya devam ederseniz sizi manipüle etmeye devam edicektir. IpLogger atmış sadece. Bana güvenin. Sizinle Whatsapp'dan konuşan biri, numarasını ifşa eden biri. Gerçekten öyle bir şeye kalkışmaz. Olmadı sizde tehdit edebilirsiniz. Bu da bir seçenek tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı