Irak'tan 14 Pro Max getirtmek

mrkose

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşım aracılığıyla Irak'tan iPhone 14 Pro Max getirtmeyi düşünüyorum. Fakat tek SIM çift SIM ürünler varmış Irak'ta. Bu konu hakkında hiç bilgi bulamadım. Tek SIM IPhone'ler hangi ülkeler için üretiliyor, alırsam bir sorun yaşar mıyım ya da çift SIM mi almalıyım siz ne düşünüyorsunuz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekten çiftten anlamam ama gelen telefonu kaydettiğiniz pasaport ile kullanacağınız simkart'ın aynı Tc ile kayıtlı olması gerekiyor. Arkadaşın getirecekmiş, o kayıt yaptırırsa sen kullanamazsın.
Kaydı kendi adına yaptırman için yurt dışına çıkış-giriş yapman gerekiyor.
Tek hatta alsan, çift hatta alsan sorun yaşamazsın.

Tekten çiftten anlamam ama gelen telefonu kaydettiğiniz pasaport ile kullanacağınız simkart'ın aynı Tc ile kayıtlı olması gerekiyor. Arkadaşın getirecekmiş, o kayıt yaptırırsa sen kullanamazsın.
Kaydı kendi adına yaptırman için yurt dışına çıkış-giriş yapman gerekiyor.
Tek hatta alsan, çift hatta alsan sorun yaşamazsın.
Evet biliyorum . Yurt dışına gir çık yapıp kendi üzerime kaydettiricem zaten telefonu. Tek sim olayı kafama takıldı sadece.

Aradaki farkı öğrendim dostlar. Mardinde tek sim dedikleri (1 fiziki sim / 1 e-sim ) , çift sim dedikleri (2 adet fiziki sim / e sim yok ).

Arkadaşım aracılığıyla Irak'tan iPhone 14 Pro Max getirtmeyi düşünüyorum. Fakat tek SIM çift SIM ürünler varmış Irak'ta. Bu konu hakkında hiç bilgi bulamadım. Tek SIM IPhone'ler hangi ülkeler için üretiliyor, alırsam bir sorun yaşar mıyım ya da çift SIM mi almalıyım siz ne düşünüyorsunuz?
Teşekkürler.
Aradaki farkı öğrendim dostlar. tek sim dedikleri ( 1 fiziki sim / 1 e-sim) çift sim dedikleri (2 adet fiziki sim / e sim yok )

Son düzenleme:
Şu an ikilemde kaldığın durumdayım bende anlamadım çift SIM tek SIM olayini çift simde eSIM yok hangisi tercih etmeliyiz peki hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı