Irak'tan Türkiye'ye ekran kartı getirilebilir mi?

• Konuyu başlatan ArVet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 21B

ArVet

Picopat
Daha fazla  
Bir tanıdığımız Irak'a gitti ve RTX 3060 aldırmak istiyorum dönerken. Kutuyu açmadan 1 tane getirse izin verirler mi? Kutuyu açarsa zarar görebilir diye düşünüyorum.

Gümrük açısından soruyorsanız 1 taneyse sorun olmaz diye biliyorum. Tabii fiyat bazlı soruyorsanız gümrükten geçerken vergi biniyor üzerine.

Kişisel ürünüm derse tabii sanırım vergisiz oluyordu.

El koyma ihtimalleri var mı 0 kutusunda olunca? Telefon alırken bundan dolayı kutuyu açıp jelatini çıkartıp WhatsApp yükleyerek getirmişti amcam. Kameraman olmasına rağmen kontrol etmişler.

El koyma ihtimalleri var mı 0 kutusunda olunca? Telefon alırken bundan dolayı kutuyu açıp jelatini çıkartıp WhatsApp yükleyerek getirmişti amcam. Kameraman olmasına rağmen kontrol etmişler.
Kaçak mal getirme olayları vs. olduğu için açıp "belki" kontrol edebilirler de WhatsApp yükleyerek getiren ilk defa gördüm. Siz de bir PC'ye takıp GTA 5 yükleterek getirebilirsiniz belki. Şaka bir yana, durup dururken el koyma ihtimalleri tabii ki var kimse sorgulamıyor garip bir şekilde niye el koydun ne yaptın falan diye ama bir sebep yokken çok büyük ihtimalle el koyma olmaz.

Kaçak mal getirme olayları vs. olduğu için açıp "belki" kontrol edebilirler de WhatsApp yükleyerek getiren ilk defa gördüm. Siz de bir PC'ye takıp GTA 5 yükleterek getirebilirsiniz belki. Şaka bir yana, durup dururken el koyma ihtimalleri tabii ki var kimse sorgulamıyor garip bir şekilde niye el koydun ne yaptın falan diye ama bir sebep yokken çok büyük ihtimalle el koyma olmaz.

GTA 5 ekran kartına mı yükleniyor sence? Tabii ki hayır. Depolama birimi olan SSD HDD gibi birimlere yükleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı