Irak'tan Türkiye'ye ekran kartı getirilebilir mi?

• Konuyu başlatan ArVet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 21B
Getirebilir, dışındaki jelatini ve içindeki bantları sökerse bir sorun olmaz. İçini açıp kontrol ediyorlar fakat ticari amaçla getirilmediği için sorun çıkmaz.

Evet, fiyatlar o civarda.

Vallahi arkadaşlar her şeyde fiyatlar böyle. Kimse oradan iş için Türkiye'ye gitmiyor, Kuzey Irak Türk dolu. Fırınların %60 Türk olduguna yemin edebilirim. Girin bakın Google Maps fırınları, marketleri göreceksiniz. Oradan alınan maaş veya iş getirisini Türkiye'ye getirip 7 kat değerleniyor para, ya da orada yaşayan ve yerleşmiş çok Türk var, ben de onlardanım.

IQ 15bin dolar: 110bin TL.
Eki Görüntüle 920646

TR 800 bin TL.
Eki Görüntüle 920647

15 bin dolar bir 2016 Camaro. Bu tür şeylere orada ulaşmak, Türkiye'den çok daha kolay. Amacım TR'yi zedelemek değil ama bu hayata sadece vergi vermeye veya zenginleri izlemeye gelmiş olamayız bence.
ben dün itibariyle Irak'a geldim. Burada akraba ziyaretinde bulunacağım. Bahsettiğin fiyatlara ekran kartları nereden bulabilirim?

Ben dün itibarıyla Irak'a geldim. Burada akraba ziyaretinde bulunacağım. Bahsettiğin fiyatlara ekran kartları nereden bulabilirim?

Kuzey Irak'ta mısın Erbil veya Duhokta sooq ta bulabilirsin, Erbil de ayrıca Meşhur Kale içinde bilgisayarcı caddeleri çok var sorarsan bile bulaiblirsin.
ben dün itibariyle Irak'a geldim. Burada akraba ziyaretinde bulunacağım. Bahsettiğin fiyatlara ekran kartları nereden bulabilirim?
Kesinlikle bir adet alacagım de burada olduğu gibi miningiclere ekran kartı satmıyorlar ağzından 2 adet bile çıkmasın :D.
Ayrıca Türkçe konuşursan fiyat hakkında dürüst davranmıyabilirler, bulabilirsen Türk veya kürt bir dükkan bul dükkan isimleri belli eder zaten.

Erbil'deyim ben. sooq sanırım bizim sahibinden.com gibi 2.el ürünlerin satıldığı bir site. Peki oradan ürün almak ne kadar güvenilir olabilir :D
Kuzey Irak'ta mısın Erbil veya Duhokta sooq ta bulabilirsin, Erbil de ayrıca Meşhur Kale içinde bilgisayarcı caddeleri çok var sorarsan bile bulaiblirsin.

Kesinlikle bir adet alacagım de burada olduğu gibi miningiclere ekran kartı satmıyorlar ağzından 2 adet bile çıkmasın :D.
Ayrıca Türkçe konuşursan fiyat hakkında dürüst davranmıyabilirler, bulabilirsen Türk veya kürt bir dükkan bul dükkan isimleri belli eder zaten.

Erbil'deyim ben. sooq sanırım bizim sahibinden.com gibi 2.el ürünlerin satıldığı bir site. Peki oradan ürün almak ne kadar güvenilir olabilir :D
Hayır Duhok ta öyle bir yer mevcut araştır biraz büyük bir dükkan electro sooq gibi bir yer idi.
Sooq zaten pazar demek :D.
Şu Corona dan sonra bazı dükkanlar kapandı umarım bulabilirsin.

Size kızgın atmak istemiyorum lütfen. Kura göre ekonomi hesaplanmaz. Zaten orada dolar geçiyor genellikle. Ekonomi oldukça iyi hiçbir vergi olmadan ticaret yapıyorsun. Kuzey ve Güney bölgeleri yönetimleri petrolden geçiniyor sadece. Fakir çok fakir olabiliyor. Klasik orta doğu duru mudur?

Eki Görüntüle 906478

Onu bunu geç koca ülkenin ekonomisine bak hocam.

1615646884899.png

Yeni konular

Geri
Yukarı